Joogiekspert – kohvinautlejate meka

joogiekspert

Kohvipakkuja Joogiekspert, kelle peakontor asub Tartus, avas esinduse Rakvere kesklinnas Turu plats 7. Ettevõtte põhitegevuseks on aga kohviubade müük ja kuumajoogikeskuste ning kohviautomaatide rent.

Tiia Paist

 

Joogiekspert OÜ on kogu Eestis kohviteenust pakkuv ettevõte. Firma põhitegevuseks on ettevõtetele kohviteenuse pakkumine – kuumajoogikeskuste ning kohviautomaatide rent, kohviubade müük, masinate järelteenindus. Eraklientidele pakutakse laias valikus Jura espressomasinaid ja Jura espressomasinate järelteenindust. Kõigile espressomasinate ostjatele tehakse põhjalik kasutajakoolitus, et vältida tavapäraseid kasutamisest tingituid vigu.

Lisaks Šveitsis toodetud kvaliteetsetele Jura kohvimasinatele, mis sobivad nii koju kui ka kontorisse, müüb Joogiekspert laias valikus kvaliteetset kohviuba, samuti kohvimasinatele vajalikke tarvikuid ning puhastusvahendeid, tehakse ka hooldustöid kohapeal ning remonti.

Rendimasinatest pakutakse põhiliselt Itaalia tootja Necta kuumajoogikeskuseid, mille põhivalikus on espresso, kolme kangusega tavakohv, late, capuccino, kohv koorega ja kakao. Lisaks veel üks lisajook vastavalt kliendi soovile: mustikasupp, puljong või tee.

Sageli võtavad kliendid kohvimasina rendile. Aparaatidele on võimalik paigaldada ka mündilugeja.

Arvestatakse kohvisõprade maitsega

Päeva on hea alustada meelepärase kohviga. Sellepärast on oluline leida enda jaoks sobiv kohviuba. Kuna kaubandusvõrgus müüdavad tooted on paljude eestlase jaoks kas liiga hapud või kibedad, siis kasutab Joogiekspert oasegusid, mis on kohandatud eestlaste maitsele.

Eestlane armastab mahedama maitsega kohvi. Joogiekspert on üks vähestest firmadest Eestis, kes on kujundanud oma oasegud just eesti klientide jaoks. Hind 11-18 eurot kilogrammi eest on sama mis kohalikes toidukauplustes.

Mõned näited. Väga kõrge kvaliteediga Espresso Italian espressouba on eriline kohvisegu, mis valmistatud Joogieksperdi eritellimusel. Omapära seisneb selles, et see segu on ideaalne nii espressona, tavakohvina kui ka piimajookides. Saavutatud on väga hea maitse tasakaal ning sametine järelmaitse.

„Segu koosneb Brasiilia (Santos), Guatemala, Costa Rica ja El Salvadori arabika kohviubadest, millele on lisatud 12 protsenti parimat robustat Indiast,“ selgitas Joogieksperdi Rakvere müügisesindaja Margus Vahtramäe.

Gourmet kohvioad on samuti paljude kohvinautijate lemmikud. Tegemist on mahedamaitselise, kuid samas jõulise kohviga, mis sobib igapäevakohviks nii espressomasinas kui ka suuremas kohviautomaadis. Sellele kohvile on omane tasakaalukas aroom. Segu moodustavad kõrgekvaliteediline araabika Brasiiliast, Guatemalast ja Kesk-Ameerikast.

Segusid on veel, nõu tasub küsida Joogieksperdi esindajatelt.

Masina puhastamine on hädavajalik

Kui varem pidi kvaliteetse kohvimasina omanik lisatarvikute ostmiseks pealinna minema või netipoes käima, siis nüüd on see võimalus kohapeal olemas. Esinduses on saadaval katlakivi eemaldus- ja rasvapuhastustablette, piimavahusüsteemi puhastusvedelikku ning  Jura masinate filtreid.

Esindus pole avatud kindlatel kellaaegadel, sest tegu pole kauplusega. Kuna sihtgrupp on Lääne- ja Ida-Virumaa, võib esindaja olla liikvel klientide juures. Alati on kindlam helistada esinduse numbritel ning aeg kokku leppida.

Foto: laias valikus kohvimasinaid    autor: Tiia Paist