Lepiku linnaosa tänavad saavad asfaltkatte

asfalteerimine

Rakvere Linnavalitsus allkirjastas möödunud nädalal lepingu, mille üle on ilmselt eriti rõõmsad Lepiku linnaosa elanikud. Nimelt saavad lähinädalatel asfaltkatte Aia, Oru, Paju, Tamme, Seene, Kase, Lepa ja Pihlaka tänav, millel seni oli kruusakate. Töid teostab OÜ RTS Infraehitus ning need peaksid olema lõpetatud hiljemalt 28. augustiks.

„Tegelikult toimus samas piirkonnas üks muutus juba eelmise nädala esimesel poolel, mil asfalteeriti Maasika tänava lõik Tartu tänavast Soolikaojani,“ lisas linnapea Mihkel Juhkami.

Tööde kogumaksumus jääb 150 000 euro kanti. „Astume väga pika sammu eesmärgi suunas, mille kohaselt saavad tolmuvabaks kõik Rakvere tänavad,“ rõõmustas linnapea.

Samal ajal käib ehitustöö Võidu, J. Kunderi ja Karja tänava piirkonnas, kus renoveeritakse vee-, kanalisatsiooni- ja sademeveetrasse, kaugküttetorustikke ning elektri- ja sidekaableid. Samuti rajatakse nimetatud piirkonda uus tänavavalgustus ning kaevetööde lõppemisel korrastatakse tänavad.

  1. Kunderi tänav lõigus Rahu tänavalt kuni Karja tänavani on alates 11. augustist liiklusele suletud (välja arvatud kohalikele elanikele ja teenindavale transpordile). Eeldatav sulgemise lõpp on 18. oktoober.

Samast ajast on suletud ka Karja tänav Soolikaoja sillast kuni Viru tänavani, kust lisaks kohalikele elanikele ja teenindavale transpordile pääseb siiski läbi ka ühistransport. Nimetatud lõik jääb suletuks 30. augustini, seejärel suletakse järgmine töölõik Viru tänava ja Vabaduse tänava vahel.

Võidu tänav Saue ja Tuleviku tänava vahelisel lõigul suleti juba 5. augustil.

Aivar Ojaperv