Rakvere Küttesalong kolib kesklinnast suuremale pinnale

kyttesalong

Kütteseadmete müügiga tegelev Küttesalong OÜ kolib Rakvere kesklinnast Vilde tänavalt aadressile Jaama pst 25, kuhu ettevõte ostis maja ja kus kauplemiseks on varasemast rohkem ruumi. Uues asupaigas avatakse uksed juba järgmisel esmaspäeval, 28. aprillil.

“Kui me aasta tagasi alustasime, siis esialgsed plaanid olid natukene väiksemad, kui välja kujunes,” lausus Küttesalong OÜ üks omanikest Aivar Sekk. “Ideid ja mõtteid on juurde tulnud. Konkurentsis püsimiseks ning kasumlikult töötamiseks on vaja suuremat müügipinda, olemasolev rendipind jäi meile väikseks.”

Küttesalong, nagu nimigi ütleb, tegeleb kütteseadmete müügiga. Müügiartikliteks on näiteks ahjud, pliidid, kõikvõimalikud kaminad, radiaatorid, korstnad jne, samuti nimetatute tarvikud ja hooldusvahendid. “Peame ajaga kaasas käima ja sortimenti laiendama,” märkis Sekk. “Seni pole ruumipuuudusel saanud tegeleda näiteks soojuspumpade või päikese- ja tuuleenergial töötavate kütteseadmetega. Uues salongis tahame ka neid müüma hakata. Ja grillihooaeg on lähenemas: müüki tulevad ka väligrillid.”

“Konkurents on tihe, pea igas ehitusmaterjalide kaupluses on kütteseadmed müügil,” jätkas ta. “Meie eeliseks on asjaolu, et pakume kompleksteenust: oleme kliendile nõu ja jõuga abiks, soovi korral pakume täisteenust ostust-müügist kuni paigalduseni. Samuti on meile jõukohased terviklahendused ideest teostuseni, kusjuures klient saab plaanimisel-projekteerimisel oma tahtmistega kaasa lüüa.”

Küttesalong OÜle kuulub ka väike emailitöökoda Posti ja Jakobsoni tänava ristmikul, mis nüüd samuti uude asupaika Jaama puiesteel kolib. “Emailitöökojas valmistame metallist ja emailitud silte-viitasid, samuti teeme muid lihtsamaid plekitöid. Näiteks salongis müügil olevad kühvlid-roobid on osaliselt meie oma töökoja toodang.”

 

Aivar Ojaperv