Armsad Lääne-Virumaa inimesed!

Web

Riigikogu valimiste eelhääletuseni on jäänud vähem kui nädal ning valimispäev ise on juba 3. märtsil. Valimiskampaania on täistuuridel ning kindlasti olete mõne kandideeriva isikuga ka isiklikult kohtunud. Mina olen olnud päris aktiivne, palju tunde tänavatel oma voldikuid jagamas ning inimestega suhtlemas just seetõttu, et Riigikogu valimised on minu jaoks uus kogemus.

Kohtumised on olnud positiivsed ja inimesed on heatahtlikud, jutuajamised põnevad ning tulevikuks on olemas ka pagas väärt ettepanekutega. On muidugi ka neid, kes ütlevad ausalt, et neil on teine eelistus ja pikemalt mõtteid vahetama ei jää. Tähtis on, et on valikut ja minnakse valima, sest vaid sel viisil annate oma toetuse. Kuid valides Keskerakonna, toetate võrdsema, õiglasema ja sidusama ühiskonna loomist.

Igapäevaselt vastutan mina Rakvere linnas sotsiaal-, haridus-, kultuuri-, spordi- ja noorsootöö valdkondade eest, kuid ka mujal ringi liikudes on olnud minu soov näha ja kuulda inimeste elu-olust väljaspool maakonna keskust. Saadud kogemus kohtumistest ja tagasiside on väärtus, ja seda mitte ainult kandideerimiskampaania jaoks. Igas piirkonnas, omavalitsuses, külas on rõõmud ja mured. Rõõmud on tihti meie kõigi rõõmud, aga muredes jäädakse sageli üksi. Riigikogu kandidaat peab aga kursis olema terve maakonna käekäiguga.

Leian, et riigi kohus on tagada elu jätkusuutlikkus nii maal kui linnas, et meil kõigil oleks hea elada. Selleks toetab õiglane riik ettevõtlust ja põllumajandust, panustab tervishoiu- ja sotsiaalvaldkonna heaks, tõstab perede ja laste toetusi ning jätkab haridus-, kultuuri-, meditsiini- ja siseturvalisuse sektorite töötajate palgatõusu ning tõstab erakorraliselt pensione. Ma usun, et need lubadused on toetuse väärilised.

Virumaa on virulaste hoida. Oleme üks, üks Virumaa, üks Eesti. Soovin, et hoiaksime ühte ja üksteist, sest meist kõigist sõltub Eesti riigi heaolu ja areng. Kandideerin Riigikogu valimistel Keskerakonna nimekirjas ning soovin oma kodumaakonna eest Riigikogus väärikalt seista. Siiralt ja õiglaselt! Usun, et minu haridus, kogemused rahvusvahelisest ettevõtlusest, mittetulundusühingu tegevusest ning omavalitsuse tööst toetavad minu kandidatuuri.

Tänan kõiki inimesi, kes on mind seni usaldanud ja tänu kelle toetusele sai kohalike omavalitsuste valimiste järgselt minust Rakvere abilinnapea. Teie toetus on ka nüüd oluline ja olen selle eest siiralt tänulik. Olenemata tööst, mida teen, teen seda suure kohusetunde ja pühendumusega ja saan kinnitada, et kui valituks osutun, jään iseendaks ning seisan väärtuste eest, mida endas kannan, oma kodukoha ja kestva iseseisva Eesti eest.

 

Triin Varek,

Rakvere abilinnapea,

Keskerakond

 

Kes on sinu nr 1 Riigikogu valimistel 2019. aastal?

Oleg Gross, ettevõtja: „Triin on hooliv, arukas ja hea suhtleja. Meie riik ja rahvas vajab just selliseid inimesi uude Riigikogu koosseisu. Mina valin inimest ja Triin on selle vääriline. Soovin palju edu!“

Enn Eesmaa, Riigikogu aseesimees: „Keskerakonnas on alati olnud tarku ja toimekaid naispoliitikuid. Nende nimed on kõigile teada ja meeles. Seekord kandideerib teiste väärikate kõrval Rakvere abilinnapea Triin Varek, keda kindlasti toetan ja soovitan Riigikokku valida. Oleme siin Toompeal lausa harjunud, et vähemalt üks Varek peaks Riigikogus ikka olema. Miks mitte ka järgmises, XIV koosseisus!”

Maie Urbas, naisjuht: „Triin teeb kõike erilise pühendumuse ja energiaga, mis on omane vähestele. Triin kiirgab endast tohutult headust, mis muudab kõik tema ümber paremaks. Triin märkab, hoolib, toetab ja jõuab kõike ning kõikjale. Triin on äge naine, võrratu ema ja parim sõber.“

Toomas Varek, isa: „Käbi ei ole kukkunud kännust kaugele!“

Lembit Kaljuvee, Lääne-Virumaa esimene maavanem: „Head inimesed, valige kohalik inimene, kes seisab Virumaa eest, sest siin on päriselt tema kodu. Meie toetame Triini, sest ta on parim kandidaat Riigikogu valimistel!“