Parim reklaamikanal kogu piirkonnas

Kuulutaja on Lääne-Virumaa suurim ja nõutuim nädalaleht tiraažiga 16 000 eksemplari, hinnanguliselt loeb igat meie lehte enam kui 50 000 silmapaari. Leht ilmub kord nädalas reedeti. Kuulutajas on arvamuslehekülg, kohalikke (Lääne-Virumaa) uudiseid kajastavad leheküljed ja ka kergemat lugemist (persoonilood ja intervjuud tuntud inimestega üle Eesti). Kuulutajas ilmuvad jooksvalt ka uute teatrilavastuste tutvustused.

Kuulutaja on suurima tiraažiga kohalik väljaanne. Lehte jagatakse tasuta üle kogu Virumaa. Kuulutaja on väga nõutud ja siiani pole ühtegi lehte jagamispunktidesse seisma jäänud. Kui teie sihtgrupiks on Virumaa inimesed, siis on Kuulutaja parim võimalik valik kogu piirkonnas.

Broneerimine ja tellimine

Kvaliteetse teeninduse huvides võtame broneeringuid ja tellimusi vastu kirjalikult kas e-posti vahendusel või toimetuses kohapeal.

Telefoni teel anname üksnes broneerimise või tellimisega seonduvaid konsultatsioone. Kõik broneeringute või tellimustega seonduvad e-kirjad palume saata aadressile reklaam@kuulutaja.ee.

Reklaami vastuvõtt toimub tööpäevadel (E-R 9-17).

Küsige julgesti hinnakonsultatsiooni!

Nõuded reklaamile

Kuulutaja ei avalda anonüümseid, seadusega vastuolus või amoraalse sisuga reklaame. Samuti ei avalda Kuulutaja võlanõude ega lehe mainet kahjustada võivaid reklaame.

Reklaami algmaterjalid tuleb esitada toimetusse hiljemalt kaks pangapäeva enne lehe ilmumist (reeglina kolmapäev).

Tellija valmisreklaamid tuleb esitada trükiettevalmistustehnoloogias, aktsepteerime PDF, EPS, AI ja TIFF failiformaadis materjale. Failid peavad olema subtraktiivses värvisüsteemis (CMYK). Rastergraafikas  piltide minimaalne lahutusvõime peab olema 170dpi. Palume materjal aegsasti saata meile tutvumiseks, veendumaks, et saame seda kasutada!

Failide edastamine toimetusele

Valmisreklaame või kujunduse algmaterjale palume saata mugava failivahetusprogrammi https://www.wetransfer.com/?to=disain@kuulutaja.ee kaudu või laadige need palun üles internetti ja meile saatke allalaadimise link.

Soovitame kasutada WeTransfer -teenust, mis võimaldab edastada korraga rohkem kui ühe faili ja kokku kuni 2GB  faile.

Reklaam paberlehes
Reklaami hinnapakkumiseks helista tel +372 5373 4199 või kirjuta meile kuulutus@kuulutaja.ee, suuruseid saad vaadata SIIT

Parimaks hinnaks võta meiega ühendust!

Kontakt

Silja Part
Müügikonsultant
Telefon: +372 5373 4199
e-post: kuulutus@kuulutaja.ee