Eluunistuse täitumine diskopuldis

DJ Janika Liivamäe. Foto: Summer Start

25. mail avab suve suurfestival Summer Start, mis toob Rakvere Vallimäele lausa kolm välismaa millenniumi ning kolm kodumaist tantsumuusika legendi ning nende sekka ka kohaliku nais-DJ, kelle jaoks on Summer Start festivalil esinemine justkui eluunistuse täitumine.

„See on see kui 30ndates eluaastates tuleb pähe maha maetud mõte noorusest, kuidas ma tahaksin olla DJ. Olen Janika Liivamäe, 32-aastane ning pärit Rakvere vallast väikesest Kohala külast. Igapäevaselt olen eelkõige ema oma kahele poisslapsele ning töötan kodukontoris müügialal. Mulle on alati meeldinud muusikat kuulata ja leitud laule tuttavatele tutvustada,“ rääkis festivalil üles astuv DJ Janika.

„Minnes tagasi aega kui olin veel 16-aastane, kuulasin oma toas muusikat ja mängisin, et olen DJ Danger. 2021. aasta detsembris tuli see hea nali meelde ja läksin DJ kooli, peale mida sain omale esimese DJ-puldi. DJ koolis olles sain omale mentoriks väga toreda inimese , kes on pakkunud mulle võimalust soojendada klubisiseselt välismaiseid artiste. Siinkohal tänan, et tal oli usku minusse, mida mul endal ei olnud, kuna arvasin, et lähen sinna puldi taha jalgratast leiutama,“ jutustas naine diskoriks saamise lugu.

„Valisin DJ nimeks endale Dangeri asemel hoopis Denzer. Rakvere Vallimäel 25. mail toimuval Summer Start festivalil esinevad välis- ja kodumaised artistid. Kas te teate, kellele on antud võimalus neid soojendada? Mulle, DJ Denzerile, kohalikule kahe lapse emale. Üllatus tabas koheselt kui uudist kuulsin ja selle üle on mul väga hea meel. Tulge kohale ja vaatame, kas keha hakkab minu valitud muusika saatel liikuma,“ kutsus Janika rahvast end ja kõiki üritusel esinevad artiste kuulama.

Lisaks suurele õhtusele festivalile korraldatakse päevasel ajal suurejoonelise kogupere laat Perepäev 2024, kuhu on oodata nii lasteala, vaba lava ala, toitlustuse ja muidugi käsitöö ning muu laadavara pakkujaid.

Sooduspileteid Summer Start festivalile saab soetada Piletilevist ja Gateme.ee keskkonnast. Alates tänasest on võimalus ka võita kolm prii pääset kontserdile, selleks külasta Kuulutaja Facebooki lehte, tingimused leiad sealt. Loosimine toimub 23. mail.

Kuulutaja