Jalgpallurid jätkavad turniiri Narvas, esimene kodumäng lükkub edasi

jalka

Rakvere JK Tarva jalgpallimeeskond peab oma järgmise liigamängu laupäeval, 2. aprillil Narvas sealse Transiga. 5. aprilliks ette nähtud esimene kodumäng on edasi lükatud, samuti on kahtluse all 9. aprilliks planeeritud kodumäng Paidega.

Aivar Ojaperv

Koondisemängudest tingitud pausi sisustas JK Tarvas treeningkohtumisega Maardus, kus pühapäeval võideti Eesti U18 koondist 5:0. Siim Rannamäe lõi kaks väravat, Henri Hang, Stanislav Goldberg ja John-Eric Juht ühe.

Treeningmängule kohaselt eksperimenteeris JK Tarvas koosseisuga – ühel või teisel põhjusel ei osalenud selles kohtumises (varu)väravavahid Mihhail Kolesnikov ja Martin Bastig ning väljakumängijad Alari Tovstik ja Madis Reimal. Puudu olid loomulikult ka pikemalt vigastatud mehed Jograf Siim ja Kaarel Saar.

1. minutil sai „jala valgeks“ tänavu esmakordselt algrivistusse pääsenud Henri Hang, kuid suure eeltöö tegi ära vastaste söödu vahelt lõiganud Stanislav Goldberg.

Poolajal toimus mitu vahetust. Rakvere poolelt tulid ära ründaja Henri Hang ja hüpeliigesele viga teinud äärekaitsja Aleksei Larin. Vahetusest sekkusid Rainer Võsaste ja Siim Rannamäe. Tarva parim moment taas skoori teha lasi end oodata mängu 55. minutini, kui Stanislav Goldberg tabas vastaste kastijoonelt palliga latti.

Kohtumise 73. ja 77. minut kuulusid Siim Rannamäele, kes suutis lüüa viie minuti jooksul kaks väravat. 2:0 tuli kena söödumängu tulemusena, kui Rannamäe Taavi Münteri söödule otsustava punkti pani. 3:0 sündis Rainer Võsaste antud nurgalöögist, millele oli esimesena taas jaol Siim Rannamäe.

Tarva füüsiline üleolek hakkas järjest rohkem tunda andma. 87. minutil teeniti nurgalöök, mille klaarimine vastasel ebaõnnestus. Palli sai Stanislav Goldberg, kes selle karistusala joonelt ühe puutega võrku saatis – 4:0.

Lõpuminutil pääses trahvikastis löögile veel John-Eric Juht ja äsja Goldbergi asemel platsile tulnud mängumees tõi tabloole 5:0.

Möödunud reedel tähistas JK Tarvas aga püha kogukonnaüritusega Rakvere Bowlingus, millest võttis osa ligi 40 inimest. Seltskondlikul pingevabal üritusel said mängijad ja fännid üksteisega lähemalt tutvuda ja boolingu kõrval mõtteid vahetada.

Nõmme Kaljust Rakvere JK Tarvas laenul olev kaitsja Märten Kuusk mängis esmaspäeval terve kohtumise kaasa Eesti U21 EM-valikmängus Horvaatia vastu. Eesti kaotas 1:2.

Teisipäeval, 5. aprillil Rakveres toimuma pidanud Premium liiga matš Rakvere JK Tarva ning Tallinna FC Levadia vahel toimub Sportland Arenal.