MINE MAALE: Sadakond maaturismi ettevõtet avavad homme uksed

    avatuduksed-2017-1

Homme, 1. mail peetakse üle Eesti maaturismi avatud uste päeva, mille puhul sadakond maapiirkondades tegutsevat turismiettevõtet võtavad algava hooaja puhul vastu külalisi ja tutvustavad selle suve paremaid puhkusevõimalusi.

MTÜ Eesti Maaturism tegevjuht Raili Mengel ütles, et maaturismi avatud uste päeva peetakse juba viiendat aastat ja paljude turismiettevõtjate jaoks tähistab see uue töise hooaja algust.

“Homsel avatud uste päeval saab üle Eesti tasuta või erihinnaga osaleda matkadel ja retkedel, sõita paadiga, teha käsitööd, osaleda töö- ja õpitubades, kogeda uusi maitseelamusi, lüüa kaasa talgutel, teha tutvust taluloomadega, kohtuda tubli pererahvaga ja käia kuumas saunas,” loetles Mengel.

Kogu üle-eestilise programmi ja osalejad leiab maaturism.ee veebikaardilt.

Avatud uste päeva pakkumised leiab ka mobiilirakendusest NaviCup. Rakenduse kaart on saadaval nii Android Play poes kui App Store’is ning kuvab infot ettevõtete asukohtade ja seal toimuva kohta. Rakendus juhatab mugavalt õigesse kohta ning selles saab külastatud ettevõtteid hinnata ja jätta tagasisidet.

Vaata lisainfot maaturism.ee.