Olerex avas tankla Rakveres

Olerolerexex avas Rakveres Rägavere tee 2 oma järjekordse, uue ja kaasaegse kontseptsioonitankla.

„Uues teenindusjaamas on varikatuse all neli tankimiskohta sõiduautodele ning kiire diislitankur kaubikutele ja bussidele. Lisateenustena on olemas LPG autogaasitankla, automaatpesula ning ka Rakveres on nüüd mugav võimalus tankida klaasipesuvedelikku otse tankurist,“ sõnas AS Olerexi arendusjuht Mairo Hirmo pressiteenistuse vahendusel.

Rakvere Olerexi autopesula automaatpesuseade on sarnaselt uute kontseptsioonitanklatega tavapärasest veidi kõrgem, mis võimaldab pesta lisaks sõiduautodele ka väikebusse. Pesula sisseseade pärineb Saksa tipptootjalt Otto Christ AG.

Ööpäevaringselt on avatud kohvik-pood, kus saab keha kinnitada Teelise kaubamärki kandvate eestimaiste võileibadega, kohapeal valmistatud maitsva sooja toiduga ning nautida kõrvale head kvaliteetset kohvi. „Poest on võimalik soetada söögikraami, maiustusi, jooke, esmatarbe- ja autokaupasid ning võimalus osta kaasa ka kingitus,“ lisas AS Olerexi kaubandus- ja toitlustusjuht Tiiu Valk.

AS Olerex avab käesoleval kuul veel ühe uhiuue automaatjaama Tallinna külje all Murastes ja uuendustööd lõpetatakseJõelähtme teenindusjaamas.

AS Olerex (www.olerex.ee) on 1994. aastal asutatud Eesti kütusefirma, kelle müügivõrku kuulub tänaseks juba 49 täisteenindusjaama ja kiirtanklat üle Eesti. AS Olerex kuulub Eesti suuremate kütuse jaemüüjate hulka ning annab tööd ligi 340 inimesele.

Kuulutaja