Viru malev tõi meistrikulla taas koju

7. märtsil toimusid Valgas Kaitseliidu meistrivõistlused võrkpallis, kus osales ka möödunud aastal teise koha saavutanud Viru malev. Oma alagrupi võitnud Viru malev pääses finaaliturniirile ning alistas seal geimidega 2:0 nii Võrumaa, eelmise aasta meistri Valga kui ka Tartu ja Pärnu maleva. Andes terve turniiri peale vastastele vaid kaks geimi, tuldi teistkordseks meistriks.

Maleva spordipealiku Sven Hõbemägi sõnul oli päev pikk ja raske, sest kohal olid kõik varasemate aastate finalistid. „Kokku pidime turniiri vältel tegema kaheksa mängu ja mul on äärmiselt hea meel, et terve võistkond pidas ilusasti vastu ning tasuks tuli meistrikarikas,“ lisas Hõbemägi.

Viru malevas mängisid Tõnu Rummo, Mehis Täpp, Kaarel Pomerants, Mihkel Merimaa, Markus Puusaar, Sven Hõbemägi, Jaanus Ainsalu, Evely Press, Kairi Laubholts ja Taisi Sink.