Hydroscandi kauplus kolis avaramatesse ruumidesse

kliendilugu

Sellel esmaspäeval avas uues asukohas uksed voolikuid ja ühenduskomponente müüva Hydroscandi Rakvere kauplus, mille aadressiks on nüüd Muru 2.

Liisi Kanna

Ettevõtte tegevjuht Martin Lehtmets rääkis, et eelmine asukoht linnuse lähistel vahetati avaramate ruumide vastu välja, et nii klientidele kui töötajatele paremad tingimused luua. „Vanad ruumid jäid kitsaks ja tahtsime laiendada enda tootevalikut siin Rakvere piirkonnas,“ selgitas ta.

Lehtmets loodab, et kolimine avaldab klientide jaoks positiivset mõju. „Meil on Rakveres nüüd suurem lao- ja kaubanduspind, mis võimaldab rohkem kaupu kohapeal hoida ja kaupluse väljapanekut täiendada – klient saab oma kauba suures osas kohe ja täna siit kätte. Ei ole vaja enam oodata järgmise päeva tarneid Tallinnast,“ lausu ta.

Tegevjuhi sõnul on seesugune tööstuspiirkond nende ettevõttele igati sobiv tegevuspaik: „Meie kliendid on siin lähedal, meiega sarnase kliendibaasiga ettevõtted on siin lähedal – igati atraktiivne asukoht.“

Hydroscandi kaupluste põhivalikusse kuuluvad voolikud ja ühenduskomponendid, aga ka palju muud. „Meie valikusse kuulub näiteks tööstuskeemia, kiirliited, pöörikud, kütuse- ja õlipumbad, pneumaatika. Samuti on kaupluses saadaval voolikute koostamiseks vajalikud seadmed,“ loetles Lehtmets tooteid.

Hydroscandi kaubavalik on ka laienemas. „Oleme võtnud müüki laagrid, puksid ja laiendame ka tihendivalikut. See on meie jaoks uus,“ sõnas tegevjuht. „Neid kaupu oleme varem küll pakkunud, kuid nüüd omame suuremat valikut. Tänasest on nimetatud toodete laiendatud valik nii meie Rakvere kui Saue kauplustes saadaval,“ lisas ta.

Lisaks pakub ettevõte hüdrovoolikute nö kiirabiteenust. „Oleme klientidele ööpäev läbi kättesaadavad enda esindustes ja lisaks on meil kuus teenindusbussi, mis on 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas koheselt valmis klientide kõnedele reageerima. Kui kellelgi hüdrovoolik puruneb, siis meie buss on valmis kohe startima,“ kirjeldas tegevjuht teenust.

Müügipunkte on Hydroscandil üle Eesti kokku 15. „Enamus Eestist on kaetud. Asudes ükskõik mis punktis Eestis, jõuad vähem kui 50 kilomeetriga meieni,“ rääkis Lehtmets.

Tema sõnul on Hydroscand enda sektoris vaieldamatu turuliider ning väga laia valikuga ollakse esindatud Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Sauel. „Uue kauplusega loodame veelgi tugevdada enda positsiooni siin Rakvere piirkonnas. Soovime sellega Rakvere inimeste ja ettevõtete elu lihtsamaks muuta ning enda haaret laiendada. Loodame, et kliendid leiavad meid veel rohkem üles, kui nad siiamaani seda teinud on,“ sõnas Lehtmets.

 

Hydroscandi kollektiiv äsja avatud kaupluses. Vasakul ettevõtte tegevjuht Martin Lehtmets.

Foto: Liisi Kanna