Trotsi külma talveilma just nende riietega

© Pavel Danilyuk via canva.com

On inimesi, kes on rohkem külmakartlikud kui ka neid, kel on alati soe. Olenemata sellest kumb sina oled, oleme kokku pannud talve garderoobi põhiesemed, et saaksid täiendada oma riidekapi sisu juba enne talve algust. Tutvu soovitustega ja leia kõik vajalikud talveriided Kaup24 või Hansaposti tootevalikust! 

Soe talveparka külma ja tuule vastu

Külma ilma korral tuleb panna suur rõhk soojadele ja ilmastikukindlatele üleriietele. Selleks sobivad tegelikult kõik võimalikud variandid nagu joped, mantlid ja parkad. Valik sõltub sinu enda maitsest ja stiilist. Kui tuua välja üks kõige praktilisem valik kõikidest võimalikest üleriietest, siis selleks on kindlasti talveparka. Talveparka on piisavalt pikk, et hoida suure osa kehast soojas, samal ajal on sellel alati kapuuts, mille sisse pugeda tugeva tuule või tuisu korral. Ükskõik, millise üleriide sa ka ei valiks, tuleb nii talveparka kui ka -jope valikul lähtuda ilmastikust ja selle vastupidavusest. Veendu, et sellel oleks piisavalt soe vooder ja et väliskiht peaks vastu nii kergemas vihmas kui ka lörtsis. Kaup24 ja Hansapost pakuvad laia üleriiete valikut, kust saad osta paljude eestlaste lemmikbrändide nagu Didriksons, Helly Hansen, Five Seasons ja paljude muude kaubamärkide tooteid.

Korralikud jalanõud hoiavad varbad soojas

Jätkates talve põhitoodetega, ei saa üle ega ümber korralikest saabastest. Nii nagu on ka üleriiete valik väga lai, on seda ka talvejalanõude sortiment. Valikus on nii madalad kui ka kontsaga saapad ja Chelsea ning maskuliinse disainiga jalavarjud. Olenemata sinu stiili eelistusest, peavad talvesaapad olema soojad. See tähendab seda, et nende sees võiks olla soe vooder. Lisaks annavad lisasoojust soojad tallad ning vastupidavust kvaliteetsed materjalid. 

Sportlikeks päevadeks vali madalad ja mugavad talvesaapad, millega on hea minna lastega kelgutama või tempokale kõnnile pärast tööpäeva. Igapäevaseks kandmiseks võid valida ajatu disainiga jalanõud, mis istuvad igat tüüpi riietega ja sobivad kandmiseks ka pidulikumatele üritustele minemisel.

Kihiline riietumine on oluline, et hoida keha soojas

Olenemata sellest, kui soe ja kvaliteetne talvejope sul on, oluline on mõelda ka riietele, mida sa seal all kannad. See on äärmiselt oluline kõikidel nendel päevadel, kui kavatsed pikemalt õues viibida. Mida naturaalsetest materjalidest kihid üleriiete alla valid, seda parema tulemuse need annavad. Tagatud on soojus kui ka hingavus. Eelista pluuse ja kampsuneid, mis on valmistatud näiteks meriinost või puuvillast. Igapäevaseks kandmiseks vali sinna alla soe kõrge kaelusega džemper ja bleiser või eest nööpidega villane kudum. Need sobivad hästi nii seeliku, pükste kui ka kleidi peale.

Viimaseks ära unusta aksessuaare nagu kindaid, salle ja mütse, mis on sama olulised kui kõik muu, millest oleme eespool rääkinud. Korralik talveriietus aitab sul nautida ka kõige külmemaid päevi. Valmistu talveks juba varakult!