Algab Pika tänava teise etapi rekonstrueerimine

Sel nädalal algasid Pika tänava teise etapi rekonstrueerimistööd, mis on Rakvere abilinnapea Kert Karuse sõnul üks Rakvere linna suurematest tee-ehitusprojektidest sel aastal.

„Tööde eesmärgiks on Pikal tänaval tänavaruumi ümberkujundamine tagamaks kõikidele liiklejatele ohutumad ja mugavamad liikumisvõimalused. Lõpptulemusena saab Pikk tänav kogu ulatuses korda ja kuni J. Kunderi tänavani samasuguse ilme nagu juba valminud esimesel etapil,“ rõõmustas Karus.

Remonttööd toimuvad alates Pikk tn 52 sissesõidust kuni Tammiku ja J. Kunderi tänavate ristmikuni. Tööd algasid esmaspäeval Pikk tn 54 juurest kõnnitee betoonkivide ülesvõtmisega.

Ehitustööde käigus rajatakse graniitkividest sõidutee, betoonplaatidest kõnniteed, paigaldatakse uued äärekivid ning teatud lõigus veetorustik. Välistrasside ehitustöödega on plaanis alustada maikuus.

Tööde maksumus on hinnanguliselt 800 000 eurot ja objekti ehitab Aktsiaselts TREF Nord. Pika tänava teise etapi rekonstrueerimine valmib eeldatavalt septembris.

Kuulutaja

Foto: Kristel Mänd