IIZI Kindlustusmaakler ASi Rakvere esindus asub uues kohas

iizi j

IIZI Kindlustusmaakler ASi Rakvere esindus on kolinud ja asub nüüd uues kohas. Alates juunikuust oodatakse külastajaid aadressil Niine 2, Rakvere. Tegemist on endise Nurga Äri majaga.

IIZI kontor on senisest parema asukohaga, andes võimaluse oma kindlustusega seotud küsimustele ja soovidele kiiremalt ning mugavamalt vastused saada. Kontor paikneb suuremate teede läheduses, nii väldivad autoga liiklejad vältida kesklinna sissesõitmist, saades tänu sellele kiirema asjaajamise. Ka ei pea muret tundma parkimiskoha pärast, sest maja ees on ruumi parkimiseks, sõiduki saab jätta kohe ukse ette.

IIZI Kindlustusmaakleris saab võrrelda 9 kindlustusseltsi pakkumisi ja vormistada endale kõige soodsama kindlustuspoliisi. Hiljuti tuli IIZI Kindlustusmaakler AS turule ka uudse IIZI Kahjuabi teenusega, et muuta autokindlustuse sõlminud inimeste elu senisest veelgi lihtsamaks. Kahjuabi teenusega pakub IIZI Kindlustusmaakler abi probleemsete kindlustusjuhtumite lahendamisel.

Kontor on avatud E-R 9-17, lõuna 13-13.30.

Telefon: 512 1607, 16 660. Vaata ka: www.iizi.ee

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti suurim kindlustusvahendusettevõte, mis pakub kvaliteetset maakleriteenust väike- kui ka suurklientidele personaallahenduste ja suurima internetipõhise iseteeninduskeskkonna kaudu. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2001 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 22protsendilise turuosa. Rahvusvaheliselt ollakse esindatud Läti ja Soome turul.

 

Kuulutaja