Rakvere kesklinna kolinud soodsate hindadega Realiseerimiskeskus pälvis kohe tähelepanu

Iliseerimiskeskus

Vaala keskusest Rakvere kesklinna Tsentrumi Ostukeskuse siseturu kõrvale kolinud Realiseerimiskeskus ei jõudnud veel kogu kaupa vitriinidessegi laduda, kui kliendid poe juba üles leidsid ja sisseoste asusid tegema.

Realiseerimiskeskus on nagu tavaline kauplus, aga samas ei ole ka. 2000. aastal asutatud kodumaisel kapitalil põhinev Realiseerimiskeskus OÜ tegeleb pankrotivarade, laojääkide ja hooaja jääkide ostu-müügiga. Alates 2013. aasta kevadest on müügil ka lai sortiment pakendatud toidukaupu. Realiseerimiskeskuse Rakvere kauplus on üks kaheksast ettevõtte müügikohast. Lisaks jaekaubandusele tegeletakse ka hulgimüügiga. Sortiment on lai, kogu kaupa on pea võimatu üles lugeda, ja kauba hind on väga soodne.

„Liikusime kliendile lähemale, kesklinnas oleme kiiresti leitavad,“ põhjendas Rakvere kaupluse juhataja Mare Põllumaa kolimist Tsentrumi ostukeskusesse.

Tsentrumis on Realiseerimiskeskuse kauplus alles nii uus olija, et selle nädala teisipäeval polnud veel reklaamviitasidki üleval. Aga kliendid juba käisid ja ostsid. Ning veel: Realiseerimiskeskuse kauplust ei maksa segi ajada sama hoone teisel korrusel tegutseva Vahejaamaga, kus müüakse n-ö teise ringi kaupa.

„Nimi Realiseerimiskeskus võib-olla tekitab tõesti väikest segadust,“ möönis Põllumaa. „Võib tekkida mulje, et müüme kasutatud kaupa, aga see ei ole nii. Kõik meie kaup on uus ja kvaliteetne,“ toonitas ta.

Mare Põllumaa soovitas kauplusest vähemalt korra nädalas läbi astuda. „Esmaspäev on kaubapäev, kolmapäevaks on kõik ka riiulitel. Iga kord tuleb müüki midagi täiesti uut, nii et silm tasub kogu aeg peal hoida.“

 

Aivar Ojaperv