Rakvere linn tunnustas Juris Umbraškot Vallimäe medaliga

Rakvere linnavalitsus andis Rakvere Tarva peatreenerile Juris Umbraškole eriliste teenete ja silmapaistvate saavutuste eest korvpalli ja spordielu edendamisel Rakvere linnas ja Lääne-Viru maakonnas tänutäheks linna aumärgi, Vallimäe medali.

Juris Umbraško tõi sihikindla töö tulemusel Tarva korvpallimeeskonna mõne aastaga madalamalt liigatasemelt tagasi Eesti meistrisarja, mida kroonis sel kevadel pääs pronksimängudele ja neljas koht meistriliigas.

Rakvere linnajuhid tänavad Juris Umbraškot tema pühendunud töö eest. Linnapea Triin Varek: „Juris Umbraško panustas pikki aastaid suurepärase korvpallurina meeskonnas ning tema töö peatreenerina on toonud meeskonna uuele tasemele. Muidugi kurvastame, et peatreener lahkub nüüd, kus lootused on head ja ootused on tõusnud. Igal juhul oleme tänulikud tehtud töö ja väga hea koostöö eest ning soovime Juris Umbraškole edu kõiges, mis ootab ees.“

Rakvere linna aumärki, Vallimäe medalit, antakse füüsilisele isikule silmapaistvate saavutuste eest ja selle andmise otsustab linnavalitsus. Aumärki antakse välja 2009. aastast, viimati sai selle kaks aastat tagasi korvpallur Sven Pugonen.

Kuulutaja

Treener Juris Umbraško. Foto: Kristel Mänd