Viis olulist aiatööriista, milleta on keeruline hakkama saada

Paljud inimesed naudivad aias töötamist, kuna see on nende jaoks meditatiivne tegevus. Kui sa ei ole neist üks ja pead aiatöid keeruliseks ja ajakulukaks, siis tutvu meie soovitustega, millised aiatööriistad võtta kasutusele, et lihtsustada tööde tegemist. Lisaks soovitustele, mida järgmistes lõikudes hakkame jagama, saad kõik vajaliku osta kodust lahkumata Hansapostist või Kaup24-st. Kas pole mitte mugav?

Puulõhkumismasin muudab tüütu töö kiireks ja mugavaks

Kui sul on kodus kamin või ahjuküte, siis puulõhkumisest võib olla keeruline vabaneda. Õnneks on sellele lahendus, selleks on puulõhkumismasin, mis muudab puude lõhkumise kiireks ja mugavaks. Unusta ära need pikad päevad, kui uue puukoorma korral tuli hakata neid lõhkuma ja riita laduma, puulõhkumismasin teeb osa tööst sinu eest ära. Puulõhkumismasin on tööriist, mille saad soetada kahasse enda naabritega või teiste heade tuttavatega, et selle kasutamist jagada. Nii saavad küttepuud ilma kirveta tehtud ja sul jääb rohkem aega üle tegeleda muu rõõmustavaga. Vali välja sobiv puulõhkumismasin ja osta see veebist. 

Robotmuruniiduk hoolitseb sinu muru eest

Oled kindlasti kogenud neid hetki, kus taaskord tuleb muru niitma minna, aga sa eelistad pigem päikest võtta või enda perega aega veeta. Muru niitmine võib muutuda suve jooksul tüütuks siis, kui aed, mille eest hoolitsed, on suur. Siinkohal tuleb appi robotniiduk. Nii aia- kui ka kodutehnika on niivõrd palju edasi arenenud, et paljuski tehakse inimese eest juba töö ära. Üheks selliseks suurepäraseks võimaluseks ongi tavalise niiduki asemel endale soetada robotniiduk, mille saab seadistada ise muru niitma. Sina vaata kas pealt või tegele muuga!

Reha – vajalik nii peenra tegemiseks kui ka riisumiseks

Reha on üks aiatööriist, mis ei tohiks puududa ühestki kodumajapidamisest. Tegemist küll ei ole nii tehnoloogiliselt võimeka tööriistaga nagu eelnevad, aga see on hädavajalik selleks, et saaksid riisuda muru, lehti või teha peenart. Kui paljud inimesed eelistavad lehepuhurit rehale, siis vaatamata ka sellele ei pääse ühest korralikust rehast, millega mõned üksikud oksad või ära lõigatud taimed kokku riisuda.

Aiakäru taimede ja mulla vedamiseks

Aiakäru leiab erinevat kasutust, lastele meeldib sellega mängida ja üksteist vedada ning lapsevanematel teha aiatöid. Aiakäruga saad vedada peenarde jaoks mulda just sinna, kuhu vaja. Samuti saab sinna asetada kõik ära lõigatud taimed või oksad, mida soovid kaugemal asuvasse komposti vedada. Aiakäru saab kasutada ka puude vedamiseks – sellel on palju erinevaid kasutusvõimalusi, mistõttu tasub üks käru enda aeda soetada.

Voolik kastmiseks ja pesemiseks

Selleks, et taimed kasvaksid jõudsalt ja sinu muru oleks kaunilt roheline, tuleb neid kasta. Väiksemate taimede kastmiseks saab kasutada kastekannu, aga kui on vaja kasta suurem peenar, siis tasub selleks kasutada voolikut. Lisaks taimede kastmiseks, saab voolikut ka kasutada fassaadi pesemiseks ja puhastamiseks või hoopiski autolt suurema mustuse maha loputamiseks.