Isadepäeva fotojahi võitis Karmen Kärg

isade fotojaht I

Isadepäeval fotojahi „Paps ja laps“ võitis Karmen Kärg fotoga „Issi käed on kõige turvalisemad“. Teise koha sai Silja Juursalu kaadrisse püütud foto „Kuula poeg, mis räägin sul“ ja kolmandale auhinnalisele kohale tuli Janek Lass fotoga „Plahvatus“. Publiku lemmikuks kuulutati Veronika Vladimirova tehtud foto „Issi silmatera“. Eripreemia otsustati välja anda Mirjam Haabile foto eest „Töö ja vile koos“.

Võitjate autasustamine toimus traditsiooniliselt Rakvere Põhjakeskuses, kes oli ka üks võistluse korraldajatest. Võitjaid tunnustati Põhjakeskuse, Kuma Foto ja Lääne-Viru Maavalitsuse auhindadega.

Fotojahi eestvedaja Lääne-Viru Maavalitsuse avalike suhete peaspetsialist Kristel Kitsing märkis, et tänavu saabus pilte Tartumaalt, Harjumaalt, Pärnust, Lääne-Virumaalt, Järvamaalt, Jõgevamaalt, Soomest ja lausa Hispaaniastki – kokku pea nelisada. „Meil oli tänavu väga palju emotsionaalseid kaadreid ja hea on olla tunnistajaks, et isad on kaasatud lapse igapäevaellu. Aasta-aastalt tõuseb fotode tase ja konsensuse saavutamine zhürii liikmete seas on üha keerukam,“ märkis Kitsing ning.

Lääne-Viru Maavalitsuse ja Põhjakeskuse fotojaht „Paps ja laps“ vältas 26. oktoobrist kuni 3. novembrini. Fotojahil võisid osaleda kõik, kes tundsid, et isa ja lapse ühishetked väärivad jäädvustamist. Fotodel hinnati väljendusrikkust ja emotsionaalsust, kunstilist taset ning headest pildistamistavadest kinnipidamist.

Kuulutaja

Issi käed on kõige turvalisemad. Foto: Karmen Kärg