“Ehitusmehe” kaupluses avati “töötuba”

IMGP8252ASile Later GR kuuluvas “Ehitusmehe” kaupluses (tegutseb Rakveres Vase 6) avati uus müügisaal, mis klassikalises mõistes polegi mitte kaupluseruum, vaid pigem töötuba.

“Inimene tahab ise teha, oma käega järgi proovida, ja nüüd on see võimalus olemas,” selgitas ASi Later GR tegevdirektor Raivo Saremat. “Uues ruumis on piisavalt ruumi, et laotada mitmele ruutmeetrile laiali uus põranda- või seinakate. Klient saab kombineerida värve jms. Ka näidiste jaoks on tublisti rohkem ruumi kui n-ö tavalises müügisaalis – mis ettekujutuse sa pinnakattest ikka saad, kui see on mõne ruutsentimeetri suurune? Mõte midagi sellist teha idanes peas juba ammu, aga valmis sai asi nüüd ja praegu.”

Uue müügisaali tagumine nurk on laste jaoks – poisid-tüdrukud saavad seal rahulikult ja huvitavalt aega veeta, sest ega ehitustarvete valimine isadel-emadel ju kiiresti käi. Samuti on müügisaalis võimalik läbi viia koolitusi, millest esimene toimub juba järgmisel kolmapäeval.

“Koolitustel tahame inimesi julgustada oma käega tegema,” rääkis Raivo Saremat. “Kõiki teenuseid ei saa ju sisse osta. Ning pärast on endal ka uhke tunne, kui oled midagi ilusat ja asjalikku valmis teinud.”

Esimene koolitus toimub kolmapäeval, 19. märtsil algusega kell 16.30 ja see on tasuta. Teemaks on dekoratiivvärvimine.

AS Later GR on 1992. aastal asutatud ettevõte, mille põhitegevusaladeks on ehitus ja kaubandus. Ehitustegevus hõlmab suuremas osas viimistlus- ja restaureerimistöid. Võõrad pole ka sanitaartehnilised ja ventilatsioonitööd.

Kaubandus hõlmab viimistlusmaterjalide müüki. Peamised müügiartiklid on tööstus- ja ehitus- remontvärvid.

Aivar Ojaperv