Lääne-Virumaa aasta tervisedendaja on Robert Salep

salep

Lääne-Virumaa Tervisenõukogu ja Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) valisid aasta tervisedendajaks Kadrina Spordikeskuse juhi Robert Salepi.

VIROLi turvalisuse ja rahvatervise spetsialisti ning Lääne-Viru Tervisenõukogu esimehe Kaidy Aljama sõnul langes valik Roberti kasuks eelkõige seetõttu, et ta on oma tegevustes järjepidev, uuendusmeelne ning panustab paljudes oma tegevustes vabatahtlikult.

Näidetena tõi Aljama välja selle, et Robert on üheks eestvedajaks „Terve Rakvere liigub“ sarja juures, panustanud Ööjooksu meeskonnas üle viie aasta, korraldab teist aastat „Lõpuks koju“ matka ning on ka ise aktiivne liikuja.

Robert esitati nominendiks kahel korral – Rakvere linnavalitsuse ning eraisiku poolt. Ettepanekus kirjeldati Robertit inimesena, kes soovib teha midagi vinget, sportlikku ja ühiskondlikku Lääne-Virumaa ning kohalike inimeste jaoks.

Robert Salep esitatakse VIROLi poolt tunnustamiseks ka Sotsiaalministeeriumile, mis tunnustab riiklikult maakondade tervisedendajaid alates 2012. aastast.

 

 2018. aasta nominendid

Mirje Vilt – Rakvere Kungla Lasteaed

Markel Pajupuu – Rakvere Haigla, Karell Kiirabi

Tõnu Rummo – ettevõtja

Marge Mägi – Kadrina Huvi-ja Noortekeskus

Meelis Kukk – Viru Haigla

Anne Maalman – Roela Lasteaed-Põhikool

Merle Laud – Esteetika- ja Tantsukool, MyFitness, Aqva Spordikeskus

Riina Ignatov – AS Astera

Maria Suslova – Kunda Ühisgümnaasium

Toivo Murakas – OG Elektra AS

 

Kadrina Spordikeskuse juht Robert Salep.

Foto: Vladislav Musakko