4 head põhjust, mis panevad teid mõtlema pesumasin-kuivati ostule

pesumasin-kuivati

1. Soovite vähese vaevaga maksimaalset tulemust

Kaasaegsed pesumasin-kuivatid on tehtud kõiki meie vajadusi silmas pidades. Pesumasina osas on võimalik valida õrnpesu programmist kuni intensiivse pesuprogrammini ning saate valida vajaliku temperatuuri külmast veest kuni peaaegu keemistemperatuurini välja. See on vajalik, et pesu saaks kvaliteetselt pestud: õrnast tekstiilist pesu saab pestud nii nagu käsitsi pestes ja voodilinad läbivad üle 60 kraadise programmi, mis hävitab kahjulikud bakterid ja parasiidid.

Kuivati osas jaotub trumlis õhk nii, et riideesemed ei lähe liigselt kortsu vaid jäävad pehmed ja kohevad.  Saavutate maksimaalse tulemuse ühe masinaga. Pange must pesu masinasse, lisage pesuained ja valige vajalik progremm. Paari tunni pärast võite juba samad asjad taas kasutusele võtta. Saate vähese vaevaga maksimaalse tulemuse igal juhul.

2. Pesupäeval ei vaja see masin teie liigset sekkumist

Kui teil on vajadus tihti pesu pesta, siis on ülioluline, et kodumasin vajaks võimalikult vähe teie sekkumist. Just pesumasin-kuivati annab selle võimaluse. Pange pesu ja pesuained pesumasinasse, valige programm koos kuivatusega ja kogu ülejäänuga tegeleb masin ise

Teil ei ole vaja enam pesu kuivama riputada ja sealt kokku korjata ning triikida. Mõelge vaid, kui palju etappe ära jääb! Masin teeb teie eest need tööd ära ja mõne aja pärast on pesu pestud, kuivatatud ja valmis kappi või selga panemiseks. Lihtne ja mõistlik, et teie saaks tegeleda oma laste, pere ja hobidega. See on ka väga oluline eakatele või piiratud liikumisega inimestele. Pesumasin-kuivati las peseb ja kuivatab, kasvõi iga päev, teie vaev on vaid pesu masinasse asetada ja nupule vajutada.

3. Teil on vähe ruumi

Milleks raisata veel ühe masina jaoks põrandapinda, kui on olemas pesumasin-kuivatid. Need on enamasti sama suured nagu tavalised pesumasinad. Samuti võimaldavad need teil kasutada kõiki samasuguseid funktsioone, nagu on pesumasinal ja kuivatil eraldi. 

Vajadusel saate ka eraldi kasutada, kas ainult pesupesemise võimalust, või ainult pesukuivatust. Valikuid on mitmeid ja programmide valik väga lai vastavalt tekstiili koostisele, kui ka pesu kogusele. Mida vähem on teil ruumi, seda olulisemad on sellised kodumasinad, kus on mitu erinevat funktsiooni ühes. Mida väiksem kodu, seda rohkem te hindate selliseid lahendusi. 

4. Astu väärarusaamadele vastu

Veel 1980. aastatel, kui pesumasin-kuivatid hakkasid igapäevaellu ilmuma, võttis nendes riiete kuivamine kaua aega, mistõttu olid need ebapopulaarsed. Neid kasutasid vaid paadi või haagissuvila omanikud. Aastate jooksul on neid masinaid järjest täiustatud ja vigu parandatud ning nüüd ei kulu sellistes “kaks ühes” masinates pesu kuivatamine enam liigselt aega, see võib võtta vaid näiteks 45 minutit.

Paljudel on arvamus, et kui nii palju funktsioone, siis on ka elektritarbimine suur. Nii see ei ole. Elektritarbimine on viidud kaasaegsetes masinates madalale, samal ajal kui võimsused on suurenenud ja müratase vähenenud. Samuti on parandatud kuivatustulemuse kvaliteeti. Valides õige programmi teeb masin efektiivset tööd, et pesust vesi ja niiskus välja saada.

Muud levinud väärarusaamad hõlmavad muret selle kohta, et niiskus võib pärast jääda kuivati ​​ümbritsevasse piirkonda. Kuid see pole ka tõsi. Kondensatsioonkuivatid kasutavad suletud ahelaga süsteemi, et vältida kuumuse, kiudude või niiskuse õhku sattumist. Tänapäeva pesumasin-kuivatid kasutavad enamasti õhukuivatust, et vältida niiskuse eraldumist õhku. Kuigi paljud inimesed usuvad, et üksuste kandevõime on väike, on enamikul juhtudel koormused võrreldavad täissuuruses ühikutega.

Kui esialgu võib tunduda, et pesumasin-kuivati on ebavajalik, siis neid eelnevaid mõtteid lugedes tekkis teil kindlasti veendumus, et selline kodumasin on väga suureks abiliseks. Eriti, kui teie kodu mahutab vähe ja põrandapinda niigi napib. Muutke pesupäevad nauditavaks ja stressivabaks, kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Boonuseks saate juurde vaba aega, mida oma lähedastega koos veeta ja rõõmu ühistest tegemistest. Teie harrastused ei pea koduse pesupesemise tõttu tagaplaanile jääma ning spordi riiete korrashoid on pesumasin-kuivati ülesanne.