Kuidas valida oma juuksetüübile sobivaid juuksehooldustooteid?

Meie juuste tervis ja seisund sõltub sellest, kuidas me nende eest iga päev hoolitseme. Kõige rohkem mõjutavad seda meie valitud juuksehooldusvahendid. KlipShopi eksperdid kutsuvad teid üles valima kosmeetikatooteid vastavalt teie juuste vajadustele ja teie peanaha seisundile.

Kuidas hooldada oma juukseid, mis muutuvad kiiresti rasuseks?

Muretsed rasuste juuksejuurte pärast vaid pool päeva pärast juuste pesemist? See juhtub rasuse peanahaga inimestega. Et säilitada esteetiline välimus, peate juukseid pesema iga päev. Seepärast on hea mõte valida õrnatoimeline, igapäevane šampoon rasustele juustele. See aitab reguleerida peanaha seisundit, kuivatamata ja põhjustamata veelgi suurema rasu eraldumist.

Kuidas lisada juustele kohevust?

Rasuste juuste puhul võite proovida volüümi andvaid šampoone, mis on head rasu ja tootejääkide ärapesemiseks ning juuste tõstmiseks juuksejuurtest. Su juuksed näevad päeva jooksul kohevad ja puhtad. Rasvase peanahaga inimesed peaksid hoolikalt valima ka muid juuksehooldustooteid, näiteks juuksemaski, palsamit või õli. Kõige parem on osta kergema tekstuuriga tooteid, mis ei raskenda juukseid.

Milliseid tooteid ma peaksin valima kuivadele juustele?

Kuivade juuste omanikud peavad sageli võitlema väsinud, haprate ja särisevate juustega. Olukorda aitab ohjeldada spetsiaalselt kuivadele juustele või kuivale peanahale mõeldud toodete valimine. On täheldatud, et kuiva peanahaga inimesed kannatavad suurema tõenäosusega soovimatu kõõma all, seega on selle probleemi lahendamiseks sobiv juuksešampoon.

Terved juuksed

Kuivi juukseid ei tohiks iga päev pesta. Soovitav on valida šampoon, mis niisutab ja toidab juukseid. Pärast loputamist on soovitatav juukseid rikastada juuksemaskiga või palsamiga, mis taastab niiskustasakaalu. Parim valik on niisutavate õlidega rikastatud šampoonid. Väga oluline on, et stiilimisel ei kahjustataks kuivi juukseid veelgi, seega tuleks kasutada kuumakaitset.

Lahendus lokkide taltsutamiseks

Lokid on paljude tüdrukute unistus, kuid kahjuks võib nende hooldamine olla nõudlik. Lainelised, lokkis ja lendlevad juuksed on kergemini murduvad ja neid on raskem stiliseerida. Selleks, et vältida iga päev tundide kaupa peegli ees veetmist, on hea mõte valida šampoonid, palsamid ja maskid, mis on mõeldud lokkis juustele. Need juuksehooldusvahendid aitavad ohjeldada särisemisele kalduvaid juukseid, muutes lokid tugevamaks ja määratletumaks. See võimaldab sul iga päev hästi välja näha.

Terveid juukseid võib nautida iga päev

Olenemata sellest, kui rasvane või kuiv on teie peanahk, aitab õigete toodete valimine teil iga päev nautida veatut välimust. Õige šampoon, juukseid taastav mask või palsam ja lisakaitse kuumuse eest on kõik mugavad kodus kasutamiseks. Oluline on veenduda, et teie juuksehooldusvahendid oleksid kvaliteetsed ja sobiksid teie peanahatüübile.