LEGO mänguasjad poistele: 5 populaarset toodet

LEGO komplektid on põhjusega klassikaline kingitus – ehitamine ja fantaasiarikas mäng võivad poiste tähelepanu tundideks köita. Ükskõik, kas ostate väikelapse esimest LEGO-komplekti või on teil vanem poeg, kes otsib lisaväljakutseid, on kõigile palju võimalusi.

Konstruktor 75257 LEGO® Star Wars™ Episode IX Millennium Falcon™

Lapsed, kes ei saa küllalt ikoonilistest Tähesõdade tegelastest nagu Chewbacca ning uuemate filmide tegelased Finn ja Rey, armastavad LEGO Star Wars Millennium Falcon komplekti. See komplekt, kus on rohkem kui 1300 tükki, sobib kõigile 9-aastastele ja vanematele poistele, et luua 17-tolline koopia kuulsast tähelaevast ja minna kogu galaktikat uudistama.

Selle komplekti kokkupanek võtab lastel palju aega, kuid ikoonilise laeva valmimisel ei pea nad pettuma. LEGO Star Wars Millennium Falcon on täis lahedaid funktsioone, mis muudavad selle veelgi elutruumaks. Seal on pöörlevad laseri tornid, vedruga laskurid ja palju muud.

Lisaks kõikidele laeva ehitamiseks vajalikele LEGO klotsidele sisaldab see komplekt seitset ikoonilist Tähesõdade kuju uusimast triloogiast. LEGO Star Wars Millennium Falcon on Star Warsi fännide jaoks hädavajalik ja see sobib hästi kokku kõigi teiste Star Wars LEGO komplektidega.

60266 LEGO® City Ookeani uurimise laev

Lõbu ja seiklus käivad käsikäes võimsa LEGO® City ookeani uurimislaevaga. See ülipikk laev mitte ainult ei hõlju vee peal, vaid sisaldab kõike, mida lapsed vajavad lõputuks ookeanide avastamiseks. Seal on haipuur, töötav kraana, allveelaev, helikopter ja isegi piraatlaeva vrakk koos peidetud aardega! Kaheksa uurija minifiguuriga, sealhulgas LEGO City TV tegelase Harl Hubbsiga, on komplekt täis põnevaid eskaade.

Mängukomplekt sisaldab lihtsaid ehitusjuhiseid, mis on kättesaadavad ka tasuta nutitelefonide ja tahvelarvutite rakendusest LEGO Building Instructions. See interaktiivne ehitusjuhend hämmastava suurendusvõimaluse ja pööratava vaatega aitab kiiresti poistel saada LEGO ehitusmeistriteks.

See mitme mudeliga mängukomplekt on ideaalne kingitus väikestele avastajatele ning kõikidele poistele, kes vajavad lõbusat ja rahuldust pakkuvat mängukogemust. Ehitatud uurimislaev on üle 18 cm kõrge, 63 cm pikk ja 17 cm lai, samal ajal kui piraatlaeva vrakk on üle 16 cm kõrge, 13 cm pikk ja 8 cm lai.

60228 LEGO ® City Space Port Süvakosmoserakett ja juhtimiskeskus

Ehitage ja inspireerige järgmise põlvkonna astronaute LEGO® Space rakettide ja sõidukitega. Kinkige noortele kosmoseseiklejatele NASA-st inspireeritud rakettide stardikomplekt. Selles vinges LEGO mängukomplektis on mitmeastmeline rakett koos kabiini ja pakiruumi ning üheraudteeline süsteem, mis peatub raketi juures, uurimisala, juhtimiskeskuse torn ja veel palju muud.

Lapsed saavad kasutada nutitelefoni ekraanina interaktiivsete mänguvõimaluste jaoks, kasutades rakendust City Explorers. Andke igale LEGO ehitajale hämmastav ehituskogemus, kasutades ka nutitelefonide ja tahvelarvutite jaoks mõeldud rakenduses LEGO Life saadaval olevat Instructions PLUS-i.

Komplekt sisaldab 6 LEGO® City minifiguuri: 2 astronauti, 2 teadlast, stardidirektor ja maapealse meeskonna tehnik ning robotkuju. Püstise raketi mõõdud on 42 cm kõrge, 11 cm lai ja 6 cm sügav. Suletud tiibadega kosmoseteleskoop on 9 cm pikk ja 3 cm lai. Juhtimiskeskus on 18 cm kõrge, 13 cm laiad ja 13 cm sügav.

42100 LEGO® Technic Liebherr R 9800 ekskavaator

Olge valmis kolossaalseks LEGO ehitamiseks ja mängimiseks 4108-osalise LEGO Technic Liebherr R 9800 ekskavaatoriga. Seda mudelit juhitakse intuitiivse LEGO TECHNIC CONTROL+ rakenduse kaudu ja seda toidab 2 täiustatud Smart Hubi koos seitsme mootoriga. Keerukas rakendustehnoloogia võimaldab ülitäpset liikumist ja hämmastavat funktsionaalsust, pakkudes samas lõputuid autentseid digitaalseid mängukombinatsioone nelja erineva laheda graafikaga juhtimisekraani kaudu. Multifunktsionaalne juhtimisekraan võimaldab kasutajatel masinat igas suunas juhtida, pealisehitist pöörata, poomi pikendada ja tõsta, koppa avada ja kallutada, esitada realistlikke heliefekte ja saada reaalajas tagasisidet, näiteks poomi asendi, energiatarbimise ja sõidu kauguse kohta.

Liebherr R 9800 ekskavaator on 39 cm kõrge, 65 cm pikk ja 27 cm lai. Kuna see LEGO Technic komplekt tutvustab LEGO ehitajatele inseneriteaduse täiustatud elemente, siis sobib see poistele alates 12+ vanusest.

2083 LEGO® Technic™, Bugatti Chiron

Avastage inseneriteaduse tipptaset LEGO® Technic™ Bugatti Chiron täiustatud ehituskomplektiga. See eksklusiivne mudel on välja töötatud koostöös Bugatti Automobiles S.A.S-iga, et jäädvustab supersportauto olemus. Sellel on särav aerodünaamiline kere, logoga veljed koos madala profiiliga rehvidega ning detailsed pidurikettad.

Auto kabiinis on 8-käiguline käigukast Technic ja Bugatti embleemiga rool. Tagaosa annab ülevaate detailsele W16 mootorile, samal ajal kui kapoti alt leiate unikaalse seerianumbri ja kompaktse hoiuruumi koos stiilse Bugatti kotiga. Selle 1:8 mõõtkavas mudelil on klassikaline Bugatti kahetooniline sinine värviskeem, mis peegeldab kaubamärgi tunnusvärvi ja täiendavate detailide jaoks on kaasas kleebiste komplekt.

See komplekt sisaldab 3 599 tükki ning on sobiv vanusele 16+. Valmis ehitatud Bugatti Chiron on 14 cm kõrge, 56 cm pikk ja 32 cm lai.

Kaup24.ee veebipoes on laialdane valik LEGO mängukomplekte igas vanuses lapsele.