Maksemeetodid online kasiinodes

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Peale usaldusväärse kasiino valimist ning kasutajaks registreerimist on vaja selgeks teha, millised on pakutavad makseviisid, et teha sissemakse mängija kontole. Oluline on leida enda jaoks sobivaim makseviis, mis on ka turvaline ja mugav. Vaatame lähemalt, millised on levinumad online kasiino makseviisid.

Makseviisi valik

Üldjuhul pakuvad kasiinod maksete tegemiseks 3 erinevat viisi: e-rahakoti, panga makselingi või krediitkaardi teel. Makseviisi valik on oluline, kuna sellest oleneb, kui mugav on sinu üldine kogemus kasiinos. Tasub meeles pidada, et väljamakseid saab teha vaid sellele makseviisile, mille kaudu tehti sissemakse. Näiteks kui teed sissemakse Skrill teel, tuleb ka samale kontole väljamakse. Makseviise võib vahetada, ent sellega võib kaasneda ajutine väljamaksekeeld.

Milline on kõige kiirem maksemeetod?

Maksemeetodi kiirus oleneb nii makseteenuse pakkujast kui ka kasiinost. Kõige kiiremad maksemeetodid on näiteks Skrill ja NetEller, sest peale kasiino poolt makse kinnitamist saab mängija koheselt raha kätte. Samas pangad võivad sissetulevaid makseid töödelda mitu tööpäeva.

Trustly

Tegemist on Rootsi maksevahendusteenusega, mis vahendab makseid panga ja kasiino vahel.

Trustly võimaldab maksta internetipanga konto vahendusel. Suurimaks eeliseks on see, et ei ole vaja luua eraldi kontot ning maksed on kiired ning turvalised. Trustly poolt on loodud ka Pay N Play süsteem, mis tähendab seda, et kasiinos mängimiseks ei pea kontot looma – just osad kasiinod sellist teenust pakuvad.

Skrill

Skrill on Suurbritannia makseteenuste vahendaja, mis on saadaval pea kõigis Eesti online kasiinodes, sealhulgas ka OlyBet internetikasiinos. Skrilli eeliseks on kiirus ja turvalisus. Põhimõtteliselt on tegemist justkui pangaga, kust on võimalik tellida ka füüsiline pangakaart, mida kasutada sularahaautomaadis. Samuti on võimalik Skrill online keskkonnas teenida lojaalsuspunkte, mida saab vahetada nii raha kui ka krüptovaluuta vastu.

NetEller

NetEller on sarnaselt Skrillile e-maksete teenus. Teenuse haldajaks on tuntud ettevõte Paysafe, millel on tegevusluva Suurbritannias. Teenus on sarnane Skrillile – seda on võimalik kasutada internetis maksete tegemiseks kui ka tellida pangakaart, mis võimaldab pangaautomaadist raha välja võtta. Sisse- ja väljamaksed toimuvad kiirelt ning teenus on turvaline. Miinuseks võib ehk pidada veidi kallimaid lisatasusid.

MasterCard ja VISA

Krediitkaardid ja pangakaardid levinud makseviisid, mis on olemas peaaegu kõikides maksekohtades. Kuna makse tegemine on lihtne, on kaardid eelistatud nende poolt, kes ei oma ühtegi e-rahakoti kontot.

Nii nagu ka interneti maksete puhul tuleb kasiinos krediitkaardiga tasumisel edastama kaardil oleva info – numbri, kehtivusaja, turvakoodi ning kaardi omaniku nime. Samuti on võimalik, et tuleb panka sisse logida – see oleneb sõltuvalt pangast.

MasterCard ja VISA puhul võib miinuseks pidada seda, et sageli võivad online kasiinod küsida lisaandmeid, näiteks pilti maksekaardist veendumaks, et selle kasutaja on sama, kellele kaart kuulub. Paratamatult võivad sellised nõudmised aeglustada maksete laekumisi ning maksete töötlemiseks võib kuluda kuni 7 tööpäeva.

Pangalingid

Makse pangalingi teel on lihtne ja mugav. Eesti kasiinod teevad koostööd kõigi suuremate pankadega nagu Swedbank, SEB, LHV ja Luminor. Panga kaudu sissemakse tegemisel tuleb makse kinnitada internetipangas samamoodi nagu teiste veebiostude puhul.