Lai valik kihlasõrmuseid – millist sõrmust valida?

Kuidas aga leida seda õiget sõrmust? Esimene asi, mida sinult juveelipoodi sisse astudes küsitakse, on mis stiili sõrmust sa otsid. Kuigi poe töötajad on alati abivalmid, peab sul ideaalse sõrmuse leidmiseks vähemalt mingigi idee olema.

Ära muretse. Me anname sulle ülevaate sellest, mis kihlasõrmused üldse olemas on ning kuidas oma kallimale see õige valida.

Klassikaline kihlasõrmus

Klassikalised kihlasõrmused on reeglina kaunistatud teemandite või teiste vääriskividega. Klassikaline ei tähenda, et sõrmus peaks igav olema! Need on aegumatu väljanägemisega ning stiilipuhtad. Klassikalist tüüpi kihlasõrmused sobivad iga riietuse ning iga ilmaga!

Solitaire kihlasõrmus

Solitaire sõrmuse keskmes on ilus suur briljant või muu vääriskivi. Sellist tüüpi kihlasõrmused on peaaegu sama populaarsed kui väiksemate kividega klassikalised alternatiivid. Kui sinu kaasale meeldivad vääriskivid, siis on suur võimalus, et ta rõõmustab solitaire stiilis sõrmuse üle.

Cluster kihlasõrmus

Cluster kihlasõrmuseid on palju erinevaid. Mõnikord on cluster sõrmuste keskmes vaid üks kivi, teinekord on ühe suure kivi ümber palju väikseid briljante, mis seda kaunistavad. Cluster sõrmus on põnev alternatiiv klassikalisele ehtele.

Eternity kihlasõrmus

Eternity sõrmused sobivad neile, kellele meeldivad säravad ehted. Sellist tüüpi kihlasõrmustel on kivid paigutatud ümber kogu sõrmuse.

Mõnel eternity kihlasõrmusel on mitu rida säravaid briljante, millest tulenevalt on sõrmus ka natuke laiem. Teiste keskmes on üks suurem kivi, mida kaunistavad omakorda sõrmuse ümber paigutatud briljandid.

Tegemist on igati põneva stiiliga, kuid selle kandmisel pead olema ettevaatlik, et sa kivisid igapäevase tegevusega ei kahjustaks.

Oreooliga kihlasõrmus

Oreool-kihlasõrmused on, nagu nimigi vihjab, kaunid ja ingellikud. Oreool sõrmustel on keskmes üks kivi, mida ümbritsevad rõngana (just nagu inglitel) väiksemad kivid. Nii on tagasihoidlikusse sõrmusesse lisatud natuke sära.

Klassikalisi kihlasõrmuseid võid leida nii valgest, kollasest kui punasest kullast. Samuti muutuvad järjest populaarsemaks alternatiivsed metallid nagu hõbe, plaatinum ja isegi titaan. Ei ideid saada, võid enne juveelipoodi minekut uurida Instagrammi ja Pinterest.

Kui sa ei taha aga jalga kodust välja tõsta, leiad laia valiku imeilusaid kihlasõrmuseid Jahonts e-poest.