Maakonna sotsiaalvaldkonna tunnustused ootavad kandidaate

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) ja Tallinna Tehnikakõrgkooli Teenusmajanduse Instituut kuulutavad välja konkursi Lääne-Viru maakonna 2020. aasta sotsiaalvaldkonda panustajate leidmiseks.

VIROL-i tegevdirektori Sven Hõbemägi sõnul on konkursi eesmärgiks tunnustada maakonna sotsiaalvaldkonna töötajaid ja organisatsioone, kes on oma tegevusega kaasa aidanud ja panustanud abivajajate heaolu parendamisele. „Tähtis on selles väga tänuväärses, olulises ning sageli ka avalikkusele märkamatus valdkonnas tegutsevaid inimesi ning organisatsioone esile tõsta. Nende inimeste panus ja tegevuse olulisus tuli eriti välja just ka koroona kriisi valguses,“ lisas Hõbemägi.

Konkursil antakse välja kolm maakonna sotsiaalvaldkonna auhinda: aasta töötaja, aasta toetaja ja aasta tegu.

Aasta sotsiaalvaldkonna töötaja – tunnustuse eesmärgiks on väärtustada maakonna sotsiaalvaldkonnas tegutsevat isikut, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega on panustanud valdkonna arendamisse ja on aasta jooksul silma paistnud erilise tulemuslikkusega.

Aasta sotsiaalvaldkonna toetaja – tunnustuse eesmärgiks on märgata ja tunnustada organisatsiooni või inimest, kes oma materiaalse panusega või vabatahtliku tööga on kaasa aidanud maakonna sotsiaalvaldkonna edendamisele.

Aasta sotsiaalvaldkonna tegu – tunnustuse eesmärgiks on märgata isiku, meeskonna või organisatsiooni ettevõtmist või tegevust, mis on oluliselt kaasa aidanud maakonna või omavalitsuse elanike sotsiaalse elukeskkonna rikastamisele ning täiustamisele.

Kandidaate saab esitada kuni 31. jaanuarini aadressil VIROL-i kodulehelt leitava ankeedi kaudu.

Kuulutaja