Miks on välikäimlad vajalikud ehitusobjektidel

Välikäimlad on asendamatuks abimeheks igal ehitusobjektil ning neist on palju kasu töötajatele, klientidele ja keskkonnale. Olenemata sellest, kas ehitusprojektis on vaja ümber kujundada kontoriruumi, ehitada uus maja või seda renoveerida või ehitada krundile abihooneid, mängivad välikäimlad olulist rolli tööplatsi efektiivsuse ja heaolu tagamisel. Alljärgnevalt toome välja mõned punktid, miks on välikäimlad ehitusobjektile vajalikud.

Kliendi privaatsuse kaitsmine

Oletame, et teie objektiks on elamuprojekt, näiteks kodu juurdeehitus või köögi renoveerimine. Viimane asi, mida te tõenäoliselt sooviksite, on kliendilt vannitoa kasutamiseks luba küsimine. Tualeti jagamine teiste inimestega võib kliendi jaoks väga tülikas ja ebameeldiv olla.

Välikäimla kaitseb töö tellija privaatsust, lisamata tellija igapäevaellu tarbetut survet ja ebamugavust. Samuti aitab see säilitada professionaalsust ja kliendile jääb töövõtjast või ehitusettevõttest hea mulje.

Suurem mugavus

Mõned ehitusettevõtted arvavad ekslikult, et objektil töötajad peaksid ise hoolitsema selle eest, et leida koht, kus ennast kergendada. Olgu selleks kohaks siis lähedalasuv kaubanduskeskus, restoran või bensiinijaam. 

Kuigi selline mõtlemine säästab raha, kuna ei teki kulutusi tualettruumide rentimiseks või ehitamiseks, on see töötajatele väga ebamugav. Nad peavad töö katkestama ja tualeti otsimiseks ringi sõitma. Välikäimla olemasolu lahendab selle probleemi ja töötajad ei pea tualeti külastamiseks objektilt lahkuma.

Hoidke keskkonda

Praegusel globaalse soojenemise ja kliimamuutuste ajastul on keskkonda hoidev mõtteviis igati tervitatav. Välikäimlad säästavad keskkonda, sest kasutatav veekogus on väike ja jäätmed käideldakse nõuetekohaselt.

Efektiivsuse suurendamine

Välikäimlad suurendavad töötajate efektiivsust mitmel viisil.

Esiteks ei pea töötajad pikemaid pause tegema, et kõige lähedamal asuvat avalikku kempsu kasutada. Kohapeal asuv välikäimla võimaldab neil kiiresti käimlas käia ja tööga uuesti jätkata.

Välikäimla puudumise korral raiskavad töötajad tualeti leidmiseks palju aega. Objektilt eemaloleku aeg suureneb, kui töötajad ei leia ümbruskonnas ühtegi tualetti või kui nad otsustavad ka midagi muud teha. Näiteks pärast kaubanduskeskuse tualetis käimist ka korraks poodi hüpata, et suupisteid või joogipoolist osta. Samuti pikeneb tööst eemalolek kui keegi näiteks helistab ja unustatakse ennast lobisema.

Teiseks, välikäimla olemasolu võib töötajate rahulolu suurendada, kuna nad ei pea vaeva nägema, et väljaspool objekti tualette otsida. Rahulolevamad töötajad on sageli produktiivsemad ja veedavad rohkem aega töötades ning muretsevad palju vähem selle pärast, kuidas ja millal tualetti minna.

Kolmandaks, töötavad töötajad tõenäolisemalt paremini, kui nad teavad, et nende tööandjad hoolivad neist ja pakuvad vajalikke hüvesid, et tagada nende mugavus. Mis oleks parem viis näidata, et te hoolite töötajatest, kui pakkuda puhtaid ja ligipääsetavaid tualette?

Objekti ohutuse tagamine

Tänapäeva välikäimlad on hügieenilised ja kasutajasõbralikud. Optimaalse puhtuse tagamiseks vajavad käimlad siiski regulaarset hooldust. Olenevalt kasutaja hulgast on võimalik regulaarsed hooldused tellida 1-4 korda kuus või lausa 2 korda nädalas. 

Hoidke oma ettevõtte mainet

Välikäimlad on ehitusobjektil viibivate külastajate jaoks hädavajalikud. Tõenäoliselt ei soovi te neid tualeti külastamiseks lähimasse bensiinijaama suunata. See võib mõjutada teie ettevõtte mainet ja tulevased äritehingud potentsiaalsete klientide puhul tuksi keerata.

Välikäimlate rentimine on suurepärane võimalus suurendada töötajate efektiivsust, hoolitseda nende heaolu eest ja kindlustada töötajate rahulolu. Võtke ühendust Käimlarendiga välikäimlate rentimiseks. Käimlarent kodulehelt leiate erinevaid välikäimlaid, vastavalt teie hetkevajadustele.