Nõid Nastja ennustab õnnelikku uut aastat

Nastja 2 (1)

Nõid Nastja väisas läinud nädala reedel Rakveret ja esitles Kroonikeskuse Apollo raamatupoes oma vastilmunud üllitist „Nastja maagiline 2019”.

Ülle Kask

Nõid Nastja, kelle raamatud on tõusnud müügiedetabelite tippu, märkis, et tema ja ta väikene tiim korraldavad esimest korda esitlusi väljaspool Tallinna. Nastjal on tänavu ilmunud juba 10 raamatut erinevatest tähemärkidest ja plaanis on neid koguni juurde trükkida, kuna need lähevad nagu soojad saiad.

„Mis aga ootab meid järgmisel aastal, sõltub astroloogia seisukohalt planeetidest ja tähtedest,” toonitas nõid Nastja. „Näiteks, kui inimene sünnib, siis selle hetke tähtede seis võib mõjutada tema saatust ja iseloomu. Teades Päikese seisu planeetide ja Kuu suhtes, saame teada, millal on edukas või ebaedukas periood.”

Nastja arvates on edukad inimesed kõigepealt hea intuitsiooniga, milles peitubki nende edu saladus. „Intuitsioon on jumala ja inglite hääl meie sees, mis justkui räägib meile: mine sinna või vastupidi, ära mine. Loomulikult ei piisa ainult vaistust, on vaja ka tarkust, töökust, sihikindlust, et õigesti aru saada vihjetest, mida intuitsioon meile annab,“ arvas Nastja.

„Ilma selleta juhtub tihti, et inimene töötab, töötab, annab endast parima, aga tulemus on ikka väga väike. Miks? Sest üks asi on tegutseda, aga absoluutselt teine asi on tegutseda õigel ajal õiges kohas, et mitte raisata oma jõudu ja potentsiaali. Selleks ongi vaja horoskoopi, et teaksime, millal tuleb edukas või ebaedukas periood või päev,” jätkas ta.

Nõid Nastja soovitas nõndanimetatud halbadel päevadel lihtsalt puhata ja taastada oma jõuvarusid, mitte istuda ja nutta: „Lähed oma nurka kakaoga, säilitad rahu ja tasakaalu. Sellega aitad ka universumit ega lisa atmosfääri negatiivset energiat.”

Aga kui horoskoop ütleb, et tulemas on hea periood, on Nastja sõnul tegutseda vaja. „Vanasti öeldi, et oma õnne on vaja püüda. Mitte istuda siis diivanile kohviga, vaid kasutada oma võimalusi. Kuidas aga teeb tavaline inimene? Heal ajal puhkab loorberitel, aga halval päeval kakleb oma saatusega ja raiskab kogu jõu, sest võitlus on ebavõrdne,” lausus ta.

Halb päev tähendab Nastja sõnul ka seda, et konflikte on vaja vältida ja olla oma emotsioonide suhtes eriti tähelepanelik. See võib olla lihtne näida, aga tegelikult on väga keeruline. Inimene võib näiteks hommikul otsustada oma emotsioonidega väga ettevaatlik olla, aga möödub kaks tundi ja ta kohtab kedagi või temaga juhtub midagi ning ollaksegi tasakaalust väljas. Vältimaks selliseid hetki, tuleb oma emotsioone kontrollida, aga see on nõia meelest üks raskematest asjadest nii elus kui ka maagilises maailmas.

Raamatust „Nastja maagiline 2019” kõneles selgeltnägija, et häid uudiseid on tal alati väga hea meel tuua. „Koostan neid ennustusi juba kolm aastat, varem tegin seda erinevate ajalehtede jaoks. Ütlen ausalt – seni pole ma näinud veel nii head tähtede seisu, kui järgmiseks aastaks paistab,” kõneles Nastja ja jätkas, et kollase sea aasta 2019 tuleb tõeline tõusuaasta, särav, aktiivne ja energiat täis aeg.

Ta rääkis, et kui viimaste aastate jooksul on inimeste vahel olnud teatud distants, siis varsti see kaob ja inimesed muutuvad lähedasemateks. Edukas aasta tuleb kõikides valdkondades ja saatus otsustab sel aastal inimeste soovid täide viia.

„Saatus täidab kõik, millest me viimase viie aasta jooksul unistasime. Sõnnid, Skorpionid, Veevalajad ja Lõvid on fortuuna lemmikud, aga kõikide tähemärkide jaoks on tõesti erakordselt hea aasta tulemas. Ja ma soovin seda teile kõigile,” ütles nõid Nastja.

 

 

„Kollase sea aasta toob endaga kaasa kuhjaga õnne ja kordaminekuid. Kõik õnnestub mängleva kergusega, tuleb vaid tegutseda. Pärast mitut rasket aastat on taas oodata ühte eriti õnnelikku perioodi.

Kollane siga toob endaga kaasa täiesti uue elujaatava energeetika. Siga on oma olemuselt optimist. Tänu oma paksule nahale laseb ta kõikidel muredel rahulikult mööda külgi maha libiseda.

Sel aastal tunnevad inimesed siirast ja hinge toitvat rõõmu. Neil on tunne, justkui viibiksid nad puhkusel. Depressioon ei pääse sel aastal võimule.”

Kasutatud allikas: „Nastja maagiline 2019. Selgeltnägija Nastja ennustab, mida toob algav kollase sea aasta.”. Fookus Meedia OÜ, 2018.

Nõid Nastja Rakvere Kroonikeskuses autogramme jagamas.

Foto: Ülle Kask