Ööklubi Exclusive ärkab taas ellu

Legendaarne ööklubi avas üheks õhtuks uksed ka eelmisel kuul ning rahvast oli murdu. Foto: Martin Lätt

Täna avab üheks ööks uksed ööklubi Exclusive, kus toimub suur jõulupidu. Üles astuvad 90date publikulemmik Caater koos Mari-Liisiga, popmuusik Hunt ning ansambel Terminaator, viimane annab pooleteisetunnise kontserdi, mis on Lääne-Virumaal selle aastanumbri sees viimane täispikk etteaste nende poolt. Külla tuleb ka jõuluvana. Pidu läheb käima kell 21.

Üks nostalgiat pakkuv pidu on legendaarses ööklubis juba maha peetud – Rakvere kultuurinädala ajal hullutasid seal publikut Rootsi superstaar Dr. Alban ja kodumaine tantsuartist Nancy ning Hunt.

Sündmuste eestvedaja Janis Sirelmetsa sõnul tekkis tegelikult jõulupeo idee varem, aga juhtus kuidagi nii, et üks klubiöö sai enne teoks. „See on meie nišš – vanade peopaikade taaselustamine,“ lausus korraldaja, viidates ühtlasi suvel teises Rakvere kunagises populaarses klubis Paradiis aset leidnud sarnasele vanu aegu meenutavale üritusele.

Janis Sirelmets ei teinud saladust, et see ei pruugi viimaseks peoõhtuks jääda. „Mingisugused tulevikuplaanid on meil sahtlis. Läbirääkimisi on peetud – kaalume erinevaid ideid,“ sõnas nostalgiliste klubiõhtute korraldaja, öeldes, et ei välista ka püsivama peopaiga avamist.

Liisi Kanna