Pühapäevast toimuvad muudatused Elroni sõiduplaanides

sõiduplaanid

Alates 25. märtsist muutuvad mõnede Tallinn-Narva, Tallinn-Aegviidu ja Tallinn-Pääsküla liini reiside sõiduplaanid. Muudatused on tingitud suveajale üleminekuga kaasnevate rahvusvaheliste reisirongide sõiduplaanide muutumisest.

Suurimad muudatused on Tallinn-Narva liinil, kus on muudatusi nii hommikustel väljumistel, ekspressreisidel kui ka õhtusel Narva-Tallinn reisil.

Tallinn-Aegviidu liinil toob suveaeg kaasa kolme reisi sõiduplaani muutuse – lõunane Tallinn-Aegviidu reis hakkab väljuma senisest 13 minutit varem ehk kell 13.35 ja pärastlõunane reis väljub Tallinnast kell 17.03 ning Aegviidu-Tallinn reis alustab sõitu kell 15.26.

„Läänesuunal jääb käigust ära Tallinn-Pääsküla hommikune väljumine kell 7.10 ning lisandub väljumine kell 9.58. Minuti võrra muutuvad Tallinn-Pääsküla hommikuse reisi (väljumisega kell 8.22) Hiiu ja Kivimäe peatusest väljumise ajad ning osadel õhtustel reisidel Nõmmelt väljumise kellaajad,“ lausus Elroni kommunikatsiooni- ja turundusjuht Mariis Adamberg. „Muutuvad ka mõnede reiside väljumisteed Balti jaamas.“

Sõiduplaanid on leitavad Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt.

Kuulutaja

Allikas: elron.ee