Punktilisa ei tulnud ka mängust Narvaga

jalka pilt2

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga teise ringi avavoorus ei õnnestunud Rakvere JK Tarva meeskonnal punktiarvet suurendada – 0:1 kaotus tuli vastu võtta Narva Transilt.

Aivar Ojaperv

Narvalt teenis JK Tarvas teatavasti oma ainsa punkti avaringis ja sestap mindi suurte ootustega vastu ka seekordsele kodumängule. Lootusi lisas teadmine, et vigastusepausilt olid tagasi Märten Kuusk ja Taavi Münter, Juhan Jograf Siim on aga põlveoperatsioonist pea täielikult taastunud ning sai samuti meeskonda aidata.

Oluline puuduja tarvaste ridades oli Jaanus Kaasik, kes eelmises mängus saadud punase kaardi tõttu pidi tribüünil istuma.

Mäng ise kulges võrdselt ja kui, siis Narva väikse initsiatiiviga. 24. mänguminutil avanes hea võimalus Tarva edurivimehel Siim Rannamäel, kuid paraku läks pealelöök nässu.

Üks segadus otsustas mängu

1. minutil õnnestus narvalasel Kirill Nesterovil murda läbi paremast äärest. Järgnes kena tsenderdus JK Tarva trahvikasti, mida korralikult puhtaks lüüa ei õnnestunud. Trahvikasti piiril vabaks jäänud Dmitri Prošin sai vasaku jalaga takistamatult löögile ja lõi palli väravavahile püüdmatult alla nurka.

Teisel poolajal selgeid väravavõimalusi polnud. 58. minutil sai oma oskusi siiski näidata väravavaht Sander Susi, kui ta lati alla tüürinud palli efektse hüppega nurgalöögiks suunas.

Mängu lõpus tekitas Tarvas kaks olukorda, mis kohtuniku teise vaatenurga tõttu võinuks lõppeda ka teisiti. 87. minutil tabas Stanislav Goldbergi pealelöök trahvikastiskastis Prošini lahtist kätt, ent peakohtunik Kristo Tohver selles midagi tahtlikku ei näinud ja vile vaikis. Teine ärev moment leidis aset matši üleminutitel, kui meie rünnak peatus – Juhan Jograf Siim oli vastaste puurivahiga üks ühele jõudmas, kuid mudase väljaku või vastase osava tegutsemise tulemusena leidis meie ründaja end pikali maas. Kohtuniku hinnangul polnud midagi määrustevastast selleski olukorras.

Teleülekanne Rakverest

Järgmine kohtumine toimub Rakvere staadionil sellel laupäeval ja mängust teeb otseülekande ka ETV. Mäng liidrite hulka kuuluva Tallinna FC Infonetiga algab kell 16. Tarva klubi lubab korraldada igati meeldejääva sündmuse ja loodab ka rakverlaste abile, kelle rolliks on publikurekordi püstitamine.