Voogedastus- ja teleteenuste valik võtab silme eest kirjuks?

Teleteenuste turul valitseb tihe konkurents – erinevad teenusepakkujad, sealhulgas ka Eesti turul populaarne voogedastusplatvorm Netflix, püüavad vaatajatele pakkuda mitmekülgset ja kaasahaaravat meelelahutust. Kuigi välismaiste teenusepakkujate poolt pakutav sisu võib tunduda põnevam kui kodumaine, tasub meeles pidada, et ka  siinsed teenusepakkujad pakuvad maailmatasemel välismaist, aga ka originaalset kohalikku sisu ning võimalusi, mida mujalt ei leia.

Teleteenuse pakkuja Home3

Home3 on teleteenus, mille teeb unikaalseks asjaolu, et telepilt ulatub satelliidi kaudu ka kõige kaugematesse Eestimaa piirkondadesse, sest see ei sõltu kaabli ega mobiililevi olemasolust. Tänu kasutatavale tehnoloogiale tagab Home3 suurepärase vaatamiskogemuse ning sul ei ole vaja tunda muret puuduliku või nõrga interneti pärast, mis võib mõjutada telepildi kvaliteeti. Antenni paigalduse ning teenuse seadistamise pärast ei sa pea muretsema, sest tänapäeval on satelliitantennid niivõrd kompaktsed, et ei riiva silma ja mis veelgi parem – kogenud Home3 tehnikud paigaldavad ja seadistavad teenuse ning standardpaigalduse eest ei pea sa midagi tasuma!

Home3 teleteenust saad mugavalt nautida oma kodus olevast telerist satelliitantenni ning digiboksi abil. Kui soovid telekanaleid, filme või sarju vaadata näiteks nutiseadmest, nii kodus kui ka liikvel olles, siis laadi alla Go3 rakendus ning naudi oma lemmiksaateid mugavalt olenemata sellest, kus parasjagu viibid. Nimelt saad Home3 teenusega ligipääsu ka Go3-le – näiteks Home3 “Kodu” paketiga saad vaadata Go3 “TV ja Filmid” paketis olevat sisu. Liitudes  Home3-ga, saad kaks teleteenust ühe kuutasu eest ja sul on võimalik nautida Home3 TV-teenust oma kodus olevast telerist ja samaaegselt vaadata Go3 sisu nutitelefonist, tahvlist, arvutist või nutitelerist!

Home3 TV-teenuse valikus on kolm paketti: “Starter”, “Kodu” ja “Kodu+”. “Starter” pakett on suurepärane valik neile, kes otsivad taskukohast meelelahutust. Paketis on valik peamistest meelelahutuskanalitest, sealhulgas Eesti kanalid, filmikanal Viasat Kino ning mitmeid uudiste-, laste-, teadus- ja loodussaadete kanaleid. Home3 “Starter” paketi tellijad saavad Go3 äpi abil vaadata oma põhipaketi telekanaleid mugavalt meelepärasest nutiseadmest, mis võimaldab nautida meelelahutust nii kodus kui ka liikvel olles.

Home3 kõige populaarsem “Kodu” pakett pakub mitmekülgset meelelahutust kogu perele. Paketti kuuluvad populaarsed Eesti kanalid, mitmed filmi- ja spordikanalid nagu Go3 Films, Viasat Kino Action, Go3 Sport 2 ning uudiste-, laste-, teadus- ja loodussaadete kanalid. Lisaks nimetatud telekanalitele sisaldub “Kodu” paketis Go3 “TV ja Filmid” pakett, mis avab ukse laiale valikule tele- ja filmisisule, pakkudes nii põnevaid kui ka harivaid vaatamiselamusi.

Kui armastad mitmekesist meelelahutust ning soovid kõikvõimalike uudistega kursis olla, siis on “Kodu+” pakett just sulle! See on üks suurima kanalite arvuga üle õhu levivaid pakette Eestis, mis pakub kõike, mida üks tõeline meelelahutusnautleja võiks soovida. Enam ei pea muretsema, et õhtuks ei leia sobivat saadet, sest lisaks Home3 “Kodu+” paketis sisalduvatele kanalitele, saavad selle paketi kasutajad ligipääsu ka Go3 “Kõik Hinnas” paketile, millega on võimalus vaadata discovery+ kanaleid! Discovery+ kanalite nägemiseks peab olema aktiveeritud Go3 konto!

Go3 televisioon

Võrreldes teiste teenusepakkujatega on Go3 televisioon Eesti turul ning Baltikumis olnud lühemat aega, kuid vaatamata sellele väga soojalt vastu võetud. Selle tõestuseks on asjaolu, et kogu Baltikumis nauditakse Go3 teleteenust juba enam kui 500 000 kodus ja sellega edastanud ka Netflixi kasutajate arv Baltikumis! Go3-st leiad üle 50 telekanali, originaalsarjad, eestikeelsete kommentaaridega spordiülekanded, reklaamivabalt parimad seriaalid nii meilt kui mujalt maailmast, Hollywoodi kassahitid ja põnevad dokumentaalid ning lastesisu, mis on eestikeelse pealelugemisega. Eelmisel aastal jõudis Go3-e laialdane HBO sisu ja nüüd saad muuhulgas vaadata selliseid menukaid sarju nagu „Seks ja linn“, „Pärijad“ ja kauaoodatud „Lohede koda“ teist hooaega. Alates aasta algusest saab Go3 Extra Sport vahendusel vaadata maailmaklassi tasemel sporti nagu Vormel-1 ja sel suvel ka jalgpalli Euroopa meistrivõistlusi koos eestikeelsete kommentaaridega. Go3-st leiad ka discovery+ telekanalid Eurosport 1 ja 2, TLC, Discoveryning põnevat sisu discovery+ ulatuslikust videoteegist. Lisaks HBO-le, laiale spordivalikule ja discovery+-ile, leiab Go3-st Paramount+ vahendusel mitmeid Paramount filme ja sarju, CBSi ja Showtime’i populaarseid sarju ning laste lemmikuid animatsioone nagu „Käpapatrull“ ja „Käsna-Kalle Kantpüks“.

Nutitelefonides ja tahvlites Go3 sisu vaatamiseks laadi alla Go3 rakendus, süle- ja lauaarvutis saad teenust kasutada veebibrauseris. Kui soovid nutitelerist Go3 sisu vaadata, ava telerisse installeeritud Go3 rakendus või laadi see telerisse oma teleri rakenduste poest. Kui Sul ei ole nutitelerit, saad Go3 teenust kasutada kas Go3 digiboksi või Google Chromecast seadme abil. Lisaks sellele, et saad Go3 sisu nautida üle interneti, saad omale meelepäraseid sarju ja saateid ka oma nutiseadmesse alla laadida ning seejärel vaadata ka ilma internetiühenduseta! Go3 on ideaalne valik, kui vajad telepilti enam kui ühte seadmesse, sest Go3 saad vaadata samal ajal kahest seadmest korraga. Kui vajad telepilti ka kolmandasse seadmesse, siis saad seda teha Go3 digiboksi abil.

Uutele liitujatele on meil suurepärane suvine eripakkumine – Home3 „Kodu“ pakett koos piiramatu 4G internetiga vaid 24,99 €/kuu (tavahind 37,99 €/kuu) ning anname hinnagarantii, et paketi kuutasu ei muutu järgneva 24 kuu jooksul. Usume, et see lahendus võimaldab sul oma rahaasju paremini planeerida ning arvestades Home3  „Kodu ja 4G internet“ paketi tavahinda, on sul võimalik kahe aasta jooksul säästa 312€.

Täpsemad kampaaniatingimused leiad veebilehelt www.home3.ee. Lisainfot Home3 ja Go3 teenuste kohta saadveebilehtedeltwww.home3.ee ja www.go3.tv, helistades 698 9000 või saates meile kirja aadressile info@home3.ee.

Kui soovid teenustega lähemalt tutvuda, külasta meie telki Vastseliina Maarahva laadal 22. juunil.