Kuidas baby shower’i puhuks ruumi kaunistada

Üldiselt on väga vähe pidustusi, mis on sama rõõmsad ja mälestusväärsed kui uue beebi sünni tähistamine. Kui olete valmis toetama oma sõpra või sugulast tema elu uue peatüki alguses, korraldades talle baby shower’i, tahate kindlasti, et peo kaunistused looksid sooja, armsa ning mõnusa atmosfääri. Siin on mõned näpunäited piduliku õhustiku tekitamise jaoks.

Enamasti peetakse baby shower kellegi kodus – kas korraldaja või tulevase emme juures, et vältida vajadust tassida beebile toodud kingitused hiljem teise kohta. (Kui teil on aga erakordselt pikk külaliste nimekiri, peaksite ehk peo läbi viima restoranis või muus paigas, kus on piisavalt ruumi kõigile.) Kaunistused peaksid sobima ruumi ja peo suurusega, et tekiks just see õige tunne. Üldiseks soovituseks on armsus ja lihtsus.

Teema valimine annab kätte suuna ühtsete kaunistuste soetamiseks. Näiteks võite kasutada värviteemat (roosa või sinine), kui teate lapse sugu, või isegi siis, kui te seda ei tea. Valge ja rohelise palett, päikesekollased või isegi värvikirev heledate toonide segu annavad hästi päeva põnevust edasi, täpsustamata, kas sünnib poiss või tüdruk. Ning kui lapsevanemad on juba koduse lastetoa teema valinud, võib seda laiendada ka baby shower’i peole.

Värskete lillede valik on suurepärane koht, kust alustada. Lilleseadeid saab teha mitut sorti iga teema jaoks – mängulistest elegantseteni –, samuti mis tahes värvilahenduste jaoks. Lilled pole lihtsalt ilusad, need on ka tujutõstjad. Lisaks keset lauda mõeldud suurele lilleseadele asetage väiksemaid seadeid mujale ruumi, et kõik saaksid igal pool nende võlu nautida. (Pidage meeles, et raseduse ajal on naise haistmismeel väga tundlik. Vältige tugevalt lõhnavaid lilli, et aukülaline end hästi tunneks. Teadlik lillemüüja aitab teil valida kauneid õisi, mis ülemäära ei lõhna.)

Õhupallid, girlandid ja vanikud on lihtsad kaunistused, mis aitavad kaunistada ruumi lae all. Serpentiinid ja krepp-paberist lindid teenivad sama eesmärki. Ainulaadse kaunistuse loomiseks võib ruumi pesunööri kinnitada ja sellele värviliste pesulõksudega beebitarbeid rippuma panna, näiteks sipupükse ja sokke. Külaliste toodud kingitused on tõenäoliselt kaunilt pakitud. Katke üks laud sobivat värvi linaga ja tehke see kingituste lauaks, nii et kingitused saaksid olla osa dekoorist. Kas kasutate ühekordseid tasse, taldrikuid, söögiriistu ja paberist salvrätikuid? Ostke need siis sobivates värvides, et muuta needki üldise mustri osaks.

Kui teil on kavas planeerida baby shower või mõni teine üritus, siis tutvuge Party Inbox kodulehega, sealt leiate väga laia valiku dekoratsioonidest ning kaunistustest.