Rakverre kerkib kaasaegne Olerexi teenindusjaam

ristmik

Septembris alustati Rakveres Rägavere tee 2 Olerexi uue teenindusjaama ehitusega. Ehitustööde valmimise tähtaeg on jaanuar 2015. Rakveresse kerkib teenindusjaam, kuhu kuuluvad ka kohvik-pood ning autopesula.

„Praegu on Olerexil Rakveres veel üks samal tänaval paiknev teenindusjaam, kus keskendume edaspidi rohkem raskeveokite ja busside tankimisvõimaluste parandamisele,“ sõnas AS Olerexi turundusjuht Liina Kivimägi. „Uus teenindusjaam tuleb samaväärne näiteks Tallinna külje all asuva Viimsi jaamaga, mis on Olerexi üks ilusamaid ja kaasaegsemaid.“

Rakvere uues teenindusjaamas saavad korraga tankida neli sõiduautot. Rajatakse ka LPG autogaasitankla. Tanklasse tuleb võimalus tankida klaasipesuvedelikku otse tankurist. Lisaks ehitatakse Rakvere uude Olerexi kaasaegne ning kvaliteetne autopesula.

„Ööpäevaringselt on avatud kohvik-pood, kus saab keha kinnitada Teelise kaubamärki kandvate eestimaiste võileibade ning pagaritoodetega. Poest on võimalik soetada esmatarbekaupu, söögikraami ja loomulikult autokaupu,“ lisas Liina Kivimägi.

AS Olerex ehitab sellel aastal veel kaks uut jaama. Käesolevaks hetkeks on renoveeritud kolm jaama, millele lisandub veel üks.

Uus teenindusjaam avatakse peagi Põlvas ning automaatjaam Tallinna külje all Murastes. Uuenduskuuri on läbinud Kuressaare, Aovere ja Aseri teenindusjaam ning töö on käimas veel Jõelähtme tanklas. Investeeringu kogumaht on ligi 5 miljonit eurot.

AS Olerex (www.olerex.ee) on 1994. aastal asutatud Eesti kütusefirma, kelle müügivõrku kuulub tänaseks juba 49 täisteenindusjaama ja kiirtanklat üle Eesti. AS Olerex kuulub Eesti suurimate kütuse jaemüüjate hulka ning annab tööd ligi 340 inimesele.

 

Kuulutaja