Kreet Rosin esitleb Rakveres uut raamatut

Kreet Rosin esitleb Rakveres uut raamatut

13. novembril kell 17.30 toimub Rakvere Põhjakeskuse Rahva Raamatu kaupluses Kreet Rosina raamatu „Piirangutest priiks“ esitlus. Pärast esitlust saavad huvilised LTN Sport ruumides osaleda praktilises loengus.

Raamatu tutvustusest võib lugeda, et see on mõeldud inimese enda poolt omaks võetud mõttelistest piirangutest ja blokeeringutest vabanemiseks.

Raamat jõudis kauplustesse 8. oktoobril ning tänaseks on see asetunud Rahva Raamatu TOPis esimesele kohale.

„See on maailma parim aabits neile, kes on võtnud vastu otsuse hallata ise oma elu,“ kommenteeris Rakvere LNT Spordi juht Merje Poom, kellel on raamat juba läbi loetud. „Olen mõne tehnikaga, millest raamatus juttu, ka ise aasta jooksul tegelenud. Võin kindlalt väita, et kui on suur soov oma elu muuta ja kui on olemas selline suurepärane õpik, siis on ka tulemused garanteeritud. Anna ainult endale aega ja usu endasse.“

Pärast esitlust ootavad Kreet Rosin ja Merje Poom huvilisi osalema loengul „Piirangutest priiks“. Loeng toimub Rakveres aadressil Laada 6b. Loengu teemaks on blokeeringute eemaldamine seonduvalt erinevate eluvaldkondadega: tervis, kehakaal, suhted, töö, finantsid, küllus, vaimne eneseareng. Loengu käigus on võimalik vabaneda mitteteadlikest ning teadlikest blokeeringutest ja piiravatest uskumustest, asendada vaesusteadvus küllusteadvusega, toime tulla elu õppetundidega ja teadlikult luua isiklikku reaalsust, kus on senisest enam sisemist rahu, elurõõmu ja küllust.

Lisainfo ja registreerimine loengule: info@lntsport.ee, tel 58505140.

Katrin Kivi