Jõulusokid – ideaalne kingiidee lastele ja täiskasvanutele

© Getty Images Signature via canva.com

Mida kinkida lastele või oma kallitele sõpradele? Jõulusokid on vahvaks kingiideeks, mida lisada jõulupakki. See sobib nii lastele kui ka lapsemeelsetele täiskasvanutele. Põhjuseid, miks kinkida just jõulusokid, on veel mitmeid ja selleks, et saaksid teada, loe edasi. Kõigele lisaks anname soovitusi, kuidas neid stiilselt välja kanda. 

Miks kinkida jõulusokid oma väikestele lastele või täiskasvanutest sõpradele?

Jõulusokid on sama ikoonilised kui jõulukampsunid. Need on mõneti nagu jõulupühade kohustuslik osa, mis aitab tekitada õiget meeleolu. Samuti on kahtlemata lõbusad.

  1. Jõulusokid aitavad luua tõelise jõulu- ja talve meeleolu. Vali kas sädelevad jõulusokid või hoopiski traditsioonilistes jõulu värvides sokid, milleks on punased, rohelised, sinised ja valged. 
  2. Need on praktilised. Talvel tuleb kanda sokke iga päev, mis on lõbusam kui temaatilised sokid, mis toovad päeva killukese rõõmu ja hoiavad jalad soojas. Rääkimata sellest, et sokkidesse tekivad alatihti augud ja mõned paarid kaovad pesumasinasse ära. Sokke on alati vaja!
  3. Lahe kingitus hea hinnaga. Jõulusokid on suhteliselt madala hinnaga ja sobivad kingiks, kui otsid midagi, mis ei maksaks palju. Kingiks sobivad hästi näiteks nimelised jõulusokid, mida kanda ise või kasutada kui päkapiku sokina.
  4. Universaalne kingiidee, mis sobib igas vanuses inimestele. Jõulusokid toovad naeratuse näole nii vanaemale kui ka väikestele lastele. Kingi kogu perele sarnased sokid ja jäädvustage lahedaid perepilte.

Jõulusokid ja kombineerimine teiste riietega

Rohked värvid ja mustrid võivad tekitada küsimuse, kuidas jõulusokke kanda nii, et ise ei näeks välja kui kirju jõulupuu. Võtmesõnaks on tasakaal: selleks, et tõmmata värvide ja mustrite rohkust maha, tuleb valida neutraalsetes ja tagasihoidlikumates värvides riided. Kui just pole värvikirev riietus sinu eesmärgiks. Ja see võib olla, eriti rahvusvahelisel jõulukampsunite päeval.

Koduseks ja mugavaks tundeks kanna jõulusokke koos pehme dressikomplekti või retuusid ja pika sooja kampsuniga. Tõmba jõulusokid üle pükste sääre, et demonstreerida kauneid jõuluteemalisi mustreid.

Jõulusokid sobivad ka tööle. Mustrilised sokid ja kolmveerand pikad püksid on pikka aega olnud moes. Vaheta klassikalised sokid jõulusokkide vastu välja ja loo väljapeetud ning viisakas kontori välimus.

Otsid jõulusokke kingituseks? Leia nii meeste, laste kui ka naiste jõulusokid Kaup24 e-poest. Ostes internetist, hoiad nii aega kokku kui pääsed ligi ääretult laiale valikule, kust leiad kindlasti midagi igale maitsele. Tutvu valikuga ja veendu selles ise!