Kuidas tähtpäevaks kõrvarõngaid valida?

Ei ole uudis, et ehted on naise parimad sõbrad. Tänapäeval on ehete, eriti kuldkõrvarõngaste valik poodides lai ning ei tohiks olla raske leida erinevate sündmustega ja olukordadega sobivat paari. Kuid mille põhjal otsus teha? Oleme loonud väikese juhendi, mis sind sel puhul aitab.

Tööle minnes ei tasu ennast liialt üles ehtida, see võib segada sind ennast ning sinu töökaaslasi. Kui kanda ehteid, mis ei sobi olustikuga, võid jätta endast totra mulje. Sellepärast on hea tööl kanda näiteks minimalistlikuid väikese kuuli või poolkuuliga kuldkõrvarõngaid. Need ei juhi tähelepanu sinu tegudelt kõrvale, kuid jätavad professionaalse ning tõsiseltvõetava mulje. Naine, kes teab, kuidas olukorrale vastavalt riietuda ja ennast ehtida, jätab enesekindla mulje nii kontoris kui ka töövestlusel.

Sünnipäeva või peo puhul on aga reeglid teised. Kui kanda kleiti, on hea sobitada kõrvarõngaste kivi värv riietuse omaga. Kinnise soenguga sobivad hästi rippuvad kuldkõrvarõngad ja kettkõrvarõngad. Pükskostüümiga lähevad hästi kokku rõngad. Neid võib leida nii erneva diameetri kui paksusega ning isegi teemantlihviga.

Pulma minnes on klassikaliseks valikuks pärliga kuldkõrvarõngad. Tihti kantakse kõrvas ka kullast lilli ja pisikeste teemantitega kaunistatud rippuvad ehteid. Kantava kuldkõrvarõnga valik oleneb lõpuks enamasti riietusest, soengust ja meigist. Ära ürita kanda kõiki ehteid, mida omad! Et minna kindla peale välja, peab paika reegel, et mida vähem, seda parem. Muidu läheb tähelepanu eemale nii sinu näolt, riietuselt kui ka jutult.

Kullast kõrvarõngaid sobib hästi kanda ka lastel ja noortel naistel, kellel on juba kõrvaaugud tehtud. Neil on pastlik kanda näiteks kõrvarõnga täppe, väikeseid pärleid või kujundeid, näiteks kullast südameid või minimalistlike lilli. Liialt suured ja rasked kõrvarõngad venitavad kõrvaaugud varajases eas välja. Ka rippuvaid ehteid või suuri rõngaid ei maksa koolis või mänguväljakul kanda.

Laia valiku kuldkõrvarõngaid leiad Jahonts e-poest. Sealt saad valida ja soetada endale sobiva paari igaks sündmuseks ilma kodust välja astumata. Enda ehtimine pole kunagi olnud lihtsam!