Põhjaliku uuenduskuuri läbinud Põhjakeskuse apteegis on nüüd ka nõustamiskabinet

pohjaka-apteek1

Pärast paarinädalast suurt renoveerimist avab Rakvere Põhjakeskuses tegutsev Apotheka apteek teisipäeval, 2. veebruaril kell 10 taas oma uksed. Senisest suuremas apteegis on nüüd ka nõustamiskabinet.

Uus apteek järgib Apotheka uut kontseptsiooni, mis sai ka tänu oma innovaatilisusele ja patsiendisõbralikkusele aasta kaubandustegu 2015 auhinna.

„Uus apteegikeskkond lähtub apteekri kui terviseedendaja rollist, mis nõuab apteegilt paindlikumat ning samas personaalsemat ja põhjalikumat kohandumist patsiendi soovide ja vajadustega,“ ütles Põhjakeskuse uuenenud apteegi juhataja Maia Leede. „Uus apteegikeskkond toetab apteekri eesmärke – patsientide terveks jäämine on sama oluline kui terveks saamine.“

Lisaks silmaga nähtavale uuenduskuurile on Põhjakeskuse Apotheka varasemast avaramal pinnal, tänu millele on apteegis ka oluliselt laiem tootevalik. Samuti on uuenenud apteegis eraldi nõustamiskabinet, mis võimaldab apteekritel pakkuda inimestele senisest põhjalikumat raviminõustamist, tervisemurede privaatsemat arutamist ja kõiki teisi apteegis pakutavaid teenuseid.

Avamispäeval saab apteegis tasuta määrata veresuhkrut, mõõta vererõhku ning teha ka nahadiagnostikat, mis lihtsustab sobivaima nahahooldustoote
leidmist. Edaspidi laieneb apteegis pakutavate teenuste valik veelgi – mõne aja pärast saab lisaks nimetatud teenustele määrata Põhjakeskuse Apothekas ka kehakoostist, kolesterooli- ja triglütseriidide ning hemoglobiinisisaldust.

Teenuste kohta saab rohkem infot Apotheka koduleheküljelt www.apotheka.ee.

Avamisnädalal ehk 2.–7. veebruarini kehtib Põhjakeskuse apteegis Apotheka kliendikaardi olemasolul ka paljudele nahahooldussarjadele 25protsendiline allahindlus. Lisaks on 2. veebruaril apteegis tootesarjade esindajaid, kes loosivad ostjate vahel välja auhindu.

Kuulutaja