Rakvere linn uuendas mänguväljakuid

Läinud nädala lõpul algasid renoveerimistööd kolmel Rakvere linnas asuval laste mänguväljakul – Maidla, Vabaduse ja Suve tänaval. Renoveerimistööde käigus võeti maha vanad ja amortiseerunud atraktsioonid ning paigaldati nende asemele uued ja kaasaegsed.

Rakvere linnavalitsuse ehitusinsener Marianne Klopets tunneb rõõmu, et linnaruumis sai erinevates piirkondades renoveeritud järjekordsed kolm mänguväljakut, kus lapsed turvaliselt mängida ja vabas õhus lustida võivad. Meenutagem siinkohal, et 2018. aastal korrastati juba Vahtra, Põhja ja Laial tänaval asuvad mänguväljakud.

Maidla tänava mänguväljakule paigaldati kahe platvormi, ronimisseina ja liumägedega mängulinnak, kahekohaline kiik ja uus liivakast.

Vabaduse tänava väljak sai kümne erineva funktsiooniga ronila, mis pakub mitmesuguseid väljakutseid jõudmaks punktist A punkti B, sobides kasutamiseks alates neljandast eluaastast. Lisaks seati üles liivakast, kaks seljatoega istepinki ja grupikiik.

Suve tänava mänguväljakule paigaldati uued kiigeistmed, liumäe ja ronimisseinaga mängulinnak ning spordivahenditest rippkangid ja rööbaspuud.

Kolme mänguväljaku renoveerimine läks maksma ligikaudu 33 000 eurot. Töid teostas Tiptiptap OÜ.

Kuulutaja

Uue ilme saanud Suve tänava mänguväljak.

Foto: Liisi Kanna