Rakveres tähistatakse isadepäeva meeleoluka kogupereüritusega

2022. aasta isadepäeva tähistamine Rakveres. Foto autor: Kaitseliidu Viru malev

12. novembril toimub Rakvere spordihallis ja selle ümbruses isadepäeva kogupereüritus „Paps ja laps”, mille korraldavad Kaitseliidu Viru malev ja Rakvere spordikeskus.

Meeleolukas programm vältab kell 11.00–16.00. Põnevaid tegevusi toimub kõikidele nii majas sees kui väljas ja kõik tegevused on tasuta.

„Me teeme seda jälle! Mullune sündmus oli väga populaarne, seda külastas hinnanguliselt 2000 inimest. Loodame sama suurt huvi selgi aastal ja ootame maakonna vingeimale isadepäevaüritusele külastajaid nii lähemalt kui kaugemalt,“ rääkis Rakvere spordikeskuse juht Ave Sats.

Lisaks korraldajatele osalevad sündmusel politsei- ja piirivalveamet, päästeamet, 1. jalaväebrigaad ja liitlased. Kastani puiesteel saab uudistada rasketehnikat, spordikeskuse parklas näeb märulivarustust, põllutöömasinaid ja palju muud põnevat ning kohal on ka politseikoerad.

Spordikeskuse hoones tutvustavad oma tegevusi Kaitseliidu Noored Kotkad, naiskodukaitsjad, kodutütarde Viru ringkonna noored, Punane Rist ja paljud teised.

Temaatilisi töötubasid korraldavad keemiateater, JJ Street Tants ja Jeld-Wen Eesti AS, kaasa lööb Rakvere avatud noortekeskus, ringi liiguvad mitmed maskotid. Lapsed saavad lustida batuudil, osavust testida korvpallis ja maskottidega sporti teha.

Seoses isadepäeva tähistamisega Rakvere spordikeskuse ümbruses on liiklus 12. novembril ajutiselt ümberkorraldatud. Kell 08.00–19.00 on suletud spordikeskuse Kastani pst poolne lõik, samuti ei saa liigelda spordikeskuse ja staadioni ääres Spordi tänava lõigul. Korraldajad paluvad mõistvat suhtumist ja soovitavad spordikeskuseni liikuda sel päeval jala, parkides auto eelnevalt kesklinna lähistele.

Kuulutaja