Rongide sõiduplaanidesse tuleb muudatusi

Seoses raudtee remonttöödega on muudatusi Keila-, Paldiski-, Riisipere- ja Kloogaranna-suunaliste rongide sõiduplaanis. Edelasuunal taastub tavapärane sõiduplaan. Talveajale ülemineku tõttu on mõningaid muudatusi ka Narva, Aegviidu ja Koidula rongide sõiduplaanides.

Läänesuuna remonttööde edenemise tõttu on alates pühapäevast, 27. oktoobrist muudatusi mitmete reiside väljumisaegades. „Kõige tähelepanelikum tuleb olla Riisipere suunal liikudes, kus lisaks muutuvale sõiduplaanile tuleb üksikutel reisidel Vasalemma ja Riisipere vahel kasutada ka asendusbussi,“ tõi esile Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. „Alates pühapäevast saame taas sõita ka Kloogaranda, ent mõnel juhul kasutame Klooga-Kloogaranna lõigul endiselt ka bussi.“

Edelasuunal remonttööd lõpetatakse ning alates 27. oktoobrist teenindatakse Rapla-, Türi- ja Viljandi suunal reisijaid tavapärase sõidugraafiku alusel. Asendusbusse käigus ei ole.

Üleminek talveajale muudab rahvusvaheliste reisirongide sõidugraafikut, see aga omakorda põhjustab muudatusi Narva ja Aegviidu reiside väljumisaegades. „Suurimad muudatused on Narva liinil, kus hommikune Tallinna-Narva rong ning päevane Narva-Tallinna ekspressrong hakkavad väljuma tunni võrra hiljem, ning väiksemaid muudatusi on ka Aegviidu ja Koidula liinidel,“ sõnas Kongo.

Täpsem info sõiduplaanimuudatuse kohta on leitav Elroni kodulehelt ja peagi ka ooteplatvormide infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Seoses sõiduplaanide korrigeerimisega muutuvad ka osade reiside väljumisteed nii Balti jaamas kui ka Tartu jaamas.

Kuulutaja