Uus kodumaine armastusseriaal stardib peatselt

Sarja peaosalised Martin (Oskar Seeman) ja Sandra (Lisabet Loigu).
Foto: kaader seriaalist, TV3

Coca-Cola Plazas esitleti värsket TV3 telesarja Armastus, mis jõuab eetrisse 21. veebruaril. Sari räägib noorte esimesest armastusest. Siin on kõike: tugevaid tundeid, draamat, huumorit, actionit.

Ülo Külm

Seda ei juhtu just iga päev, et valmib uus kodumaine seriaal. Pealegi stiilne, elegantne, dünaamiline. Sealjuures jõulise, konkreetse nimega. „Armastuse“ režissööriks ja üheks stsenaristiks on Henrik Normann, kaasstsenaristiks Ivo Parbus.

Taheti näha noori ja armastust

„Sarjas taheti näha noori ja armastust. Et saaks nii nutta kui naerda!“ rääkis pidulikul esitlusel Henrik Normann.

Eufooriliselt hõigati välja, et sari võidab kõigi vaatajate südamed ning vähemalt nähtud avaosa põhjal võib see nii ka juhtuda. Üheks plussiks on kindlasti valdavalt noored ja (veel) üsna tundmatud osatäitjad, kes võtavad oma rolli vabalt ja mõnuga. Peaosades on Oskar Seeman (kehastab Martinit) ja Lisabet Loigu (kehastab Sandrat).

Oskar Seeman jääb tagasihoidlikuks ja kiidab hoopis kaasnäitlejat: „Lisabetiga sujus koostöö väga hästi. Ta on andekas ja sai rolliga hästi hakkama. Võtted kestsid eelmise aasta augustist oktoobrini. Praegu siin esilinastusel on hea tunne, nagu nüüd oleks suvi tagasi!“

Marko Matvere väärib imetlust

Nagu valatult sobib rikkurist pereisa rolli multitalent Marko Matvere, lausa lust vaadata, kui hästi karakterisse sisse elanud! Ja loomulikult kaunis lauljanna Grete Paia, Sandra sõbranna, kelle kaasategemine sarjas suuremal-vähemal määral üllatus.

Henrik Normann kinnitas: „Seda sarja oli mul väga tore teha. Oli sisu, oli dialoogi, oli duubleid. Vaev tasus ennast ära!“

Sarja tunnusmeloodiat „Armastuse laul“ („The Windmills Of Your Mind“, Michel Legrand)

esitab Desiree Mumm, kes on ka ise kandvas rollis, kehastades pereisa (Marko Matvere) noort naist.

Kusjuures head muusikat on sarjas veelgi. Sarja esimeses osas kuuleb ühes episoodis eelmisel aastal võimsa tagasituleku teinud tüdrukuteansambel Vanilla Ninjat. Sobivasti kõlas värske lööklaul „The Reason Is You“.

Kuigi kõik „Armastuse osad on valmis, jäetakse saladuseks kui mitu osa sarjas kokku tuleb. Igatahes avaosa saab televaataja näha 21. veebruaril TV3s.