5 üllatavat sündmust, mille tulemuste peale saab kihla vedada

Kui toimub mõni suurvõistlus spordis, tekib kohe arutelu selle kohta kes seekord ikkagi võidab ja kes pääseb edasi. Iga Eestis tegutsev kihlveokontor pakub võimalust panustada oma lemmiku või ennustatava võitja poolt ning ka Vivatbet pole siinkohal erand. Kuid lisaks populaarsetele spordialadele nagu jalgpall, korvpall ja hoki on võimalik panuseid teha kõikvõimalike muude (ja kohati üsna üllatavate) sündmuste ja nende tulemuste peale.  

Eurovisioon

Ikooniline Euroopa lauluvõistlus ja maailma enim jälgitud muusikasõu on kihlveokontorites kuum teema juba riiklike lauluvõistluste ajal. Muusikaeksperdid võtavad ennustuste tegemisel arvesse lisaks laulule endale ka riigi varasemaid Eurovisioonitulemusi ning riiklike žüriide koosseisu. 

Tavaliselt pääsevad finaali just need, kellele edu ennustatakse, kuid igal aastal jõuab ka mõni üllatusesineja kaugemale kui keegi oleks osanud arvata. 2009. aastal võeti kasutusse süsteem, mis kombineerib publiku hääletustulemused žüriide häältega ning Eurovisiooni fännide sõnul on see muutnud tulemused ettearvatavamaks.

E-spordi turniirid

E-spordi areen muutub inimeste jaoks üha huvitavamaks. Kui 2010. aastate alguses kajastati e-spordi turniiride tulemusi ainult videomängude uudiseid edastavatel lehekülgedel, siis nüüdseks võib e-turniiride ja neil osalevate sportlaste edu kohta lugeda ka riiklikest väljaannetest. 

Seega pole ime, et spordipanustamise saidid on oma spordiennustuste sektsiooni lisanud ka e-spordi – panuseid saab panna kõikvõimalike regionaalsete ja ülemaailmsete turniiride tulemustele. Muide, turniiril CS:GO Major osa võttev tiim FaZe saab oma 2022. aasta turniirivõidu eest tänada eesti mängijat ropz. 

Poliitika

Poliitika pole küll võistlus, kuid selles toimuv mõjutab meie kõigi igapäevaelu ja pakub nii kõneainet kui ka ennustamisvõimalusi. 

Näiteks võib praegune paavst Franciscus olla elu ja tervise juures, kuid see ei takista inimesi ennustamast, kellest võiks saada järgmine paavst. Lisaks pakuvad kihlveokontorid võimalust panustada näiteks sellele, kas mõni riik lahkub veel Euroopa Liidust või ennustada, kes saab Soome järgmiseks presidendiks? Selliseid kihlveovõimalusi leiab ka Vivatbet.ee lehelt. 

Kuulsuste lahutused

Jah, kuulsuste lahutuste peale on võimalik panna panuseid. Mis on tegelikult kummaline, sest enamike kuulsate paaride iga samm leiab kajastamist nii trükimeedias, internetis kui ka sotsiaalmeedias ning info nende abielude õnnelikkuse kohta on kõikidele huvilistele kättesaadav. 

Enne panustama asumist tasub siiski meeles pidada, et teiste õnnetuse arvelt tulnud õnn üldiselt õnnelikuks ei tee. 

Kõik, mis puudutab Inglismaa kuninglikku perekonda

Elu Buckinghami palees on harva igav ning pakub ennustamiseks hulgaliselt ainet. Kes kuninglikust perekonnast abiellub järgmisena, mis saab järgmise kuningliku beebi nimeks, milliseks kujuneb Megani ja Harry tulevik, kes abiellub järgmisena, kellest saab Inglismaa järgmine kuningas? Kuigi viimase küsimuse puhul on prints William ilmselge favoriit, annavad kihlveokontorid õhkõrnad šansid kõikidel troonijärjekorra liikmetel. 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!