Jõulukingitus sõbrannale – appi! Kuidas leida see õige kingitus?

joulupakk-puu-juures-laual

Jõulukinkide valimine ei ole sugugi lihtne ka siis, kui tead kingisaajat läbi ja lõhki. Ikka tahaks, et kink läheks sajaprotsendiliselt täppi, kuid igal juhul närib väike kahtlus hinge: kas see ikka teeb ta rõõmsaks? Kõige lihtsam on muidugi küsida, mida soovitakse, ent sellisel juhul jääb ära üllatusmoment ja tihtipeale võib vastuseks saada ka õlakehituse, „Ahh ma ei tea, mul ei ole midagi vaja!“

Täppimineva jõulukingituse valimine võib nõuda mõningast ajurünnakut. Pane paberile kirja kõik sõbranna huvialad ja hobid ja kirjuta nende taha kõikvõimalikud kingitused – alates lemmikartisti kontserdipiletitest, lõpetades puhkusereisiga palmisaarele.

Kõiki neid ideid ei saa kindlasti täita, kuid selline ajurünnak võib anda head ideealged, millega edasi tegutseda.

Palju väikesi kinke või üks suur ja võimas?

Vastupidisel juhul, kus sõbranna hindab pigem esemelisi kingitusi, saad ka vastavalt läheneda. Sa võid osta ühe suure kingituse, aga võid osta ka hunniku väiksemaid ja need kõik eraldi ära pakkida.

Valiku jõulukingiideid leiad ka suure valikuga e-poest Kaup24.ee – vaata lähemalt: https://kaup24.ee/et/joulud. Väiksemaks kingituseks heale sõbrannale tead ehk tema kosmeetikatoodete eelistusi? Valiku kosmeetikat igaks elujuhtumiks leiad samuti Kaup24-st: https://kaup24.ee/et/kosmeetika-parfuumid

Juba ilusti pakitud kingitus teeb meele rõõmsamaks ja kui sealt tuleb välja midagi sellist, mis kingisaajale tohutult meeldib, on jõulud korda läinud.

Trükitud mälestused on alati hinnas

Nendele, kes ütlevad, et neil pole tõesti midagi vaja, võib kinkida ka mälestusi fotode kujul. Eriti hea mõte on see juhul, kui olete juba pikalt teineteist tundnud.

Tänapäeval tehakse küll pilte rohkem kui kunagi varem, ent paljud need pildid jäävad lihtsalt telefonimälusse või arvuti kaustadesse seisma ning mitte kellelgi pole aega neile teist pilku heita. Võta ette, vaata need kaustad ja fotod läbi, vali välja parimad kaadrid ja tee kas kollaaž, fotoraamat või klassikaline fotoalbum.

Mõtle, kuidas talle meeldib vaba aega veeta

Sõbanna, kes on alati aktiivne ja tegutsev, hindab ehk pigem elamust kui kinkepaberisse mässitud vaagnat, mis lauanurgale tolmu jääb koguma. Planeeri mingi põnev tegevus – räätsamatk lumises rabas, küünalde valmistamise töötuba või rallisõit libedarajal – ning kingipaberis olgu vaid vihje selle kohta, mis ees ootab. Lisaboonuseks on võimalus koos aega veeta, mis on igas sõprussuhtes oluline.

Kui sul on aga silma jäänud, et sõbrannal oli enne jõule väga stressirohke aeg, siis aktiivse ja meeleoluka elamuse asemel katseta hoopis rahulikumat tegevust. Eestis on rohkelt SPAsid ja hotelle, kuhu kasvõi üheks õhtuks end poputama sõita. Saada sõbranna üksinda või mine temaga kaasa. Aja mahavõtmine on alati seda väärt!

Toeta sõbranna hobi

Reisihimulisele ja seiklejahingega sõbrannale võiks meeldida aga hoopis tema maailma avastamise hobi toetamine. Olgu selleks siis mõne reisifirma või matkapoe kinkekaart või lausa mingi kindel asi alates uuest kohvrist ja lõpetades miinuskraadidega kasutamiseks mõeldud magamiskotiga. Miks mitte ka uus kaamerakott? Muidugi, siin tuleb teha põhjalik uurimistöö, et kogemata valet asja ei ostaks, mis saaja poolt kasutust ei leia.

Ideid, mida kinkida, tegelikult jagub. Mida varem alustada, seda rohkem on sul aega kaaluda ja valida ja tõenäosus, et kink läheb täppi, on selle võrra suurem. Selle asemel, et kinkida järjekordne küünlakomplekt või kommikarp, mõtle raamidest välja. Õige kingitus läheb sõbrannale kindlasti südamesse ja ta meenutab seda soojalt ka siis, kui jõuludest juba mitu aastat möödas on.

Kaup24 – säästa aega ja raha!