Kairit Pihlak jätkab Rakveres abilinnapeana

KairitPihlak (1024x745)Rakvere abilinnapea Kairit Pihlak otsustas jätkata tööd abilinnapeana ja loobus võimalusest siirduda pärast Eesti uue valitsuse ametisseastumist Riigikogusse.

Pihlak pääsenuks parlamenti kui Sotsiaaldemokraatliku Erakonna asendusliige saadikutele, kes hakkavad tööle ministrina.

“Rakvere inimesed on mind värskelt usaldanud ning valinud mind linna juhtima. Haridus-, sotsiaal- ja kultuurivaldkonna abilinnapeana olen algatanud mitmeid olulisi arendusi ja muudatusi, mida kavatsen ka lähiaastatel ellu viia,” ütles Pihlak.

“Riigi tasemel poliitikas kaasarääkimine on üks minu eesmärkidest, kuid parim võimalus pälvida usaldust Riigikokku mandaadi saamiseks on kohapealne hea ja pühendunud töö. Lapsetoetuse tõus ning tasuta koolitoidu saajate ringi laiendamine on ka minu jaoks olnud väga olulised teemad ja ma olen veendunud, et minu head erakonnakaaslased Riigikogus ja varsti ka Vabariigi Valitsuses suudavad need lubadused Riigikogu viimase tööaasta jooksul ellu viia,” lisas ta.

Kairit Pihlak sai 2013. aasta kohalike omavalitsuste volikogude valimisel Rakveres 251 häält, mis oli linna neljas tulemus.