Kingiideed, mis panevad iga kodukokkaja rõõmustama

© Getty Images Signature canva.com

Saabumas on sinu hea tuttava sünnipäev või mõni teine oluline tähtpäev, mida tasub tähistada? Siit leiad parimad kingiideed kõikidele, kes armastavad katsetada erinevaid retsepte ja kokkavad palju kodus. Avasta kingituste ideed, mida kinkida kõigile, kes armastavad söögi valmistamist!

Kuumaõhu fritüür – kiire viis maitsvate roogade valmistamiseks

Kuumaõhu fritüürid pole küll midagi väga uuenduslikku, aga viimastel aastatel on need uuesti kasvanud populaarseks. Kuumaõhu fritüür on ideaalne köögivahend, mis valmistab kiirelt kõik paljude eestlaste lemmikroad, nii krõbedad kartulid, maitsva kala, aga ka erinevad pirukad. Võrreldes teiste kodumasinatega, mis aitavad sul kiirelt toitu valmistada, on kuumaõhu fritüür tervislik ja praktiline valik. Selles valmivad kiiresti väherasvased toidud, mis on tulvil headest maitsetest. Kuumaõhu fritüür kulub ära kõigile, ka neile, kes armastavad alatihti kokata, sest kiiretel päevadel võib see olla suureks abiks. Osta kuumaõhu fritüür kingituseks Kaup24-st või Hansapostist ja üllata kingisaajat nutika kingitusega.

Multifunktsionaalne köögikombain püreesuppide ja vahustatud muna valmistamiseks

Köögikombain on tõhus abiline köögis. Mida funktsionaalsem see on, seda parem, sest siis saab selle abil valmistada väga palju erinevaid roogasid. Saumikseri funktsiooniga saab püreestada toiduaineid toormoosi või püreesupi jaoks. Kui sellel on olemas blender, valmivad värskendavad smuutid kiirelt ja lihtsalt. Rääkimata mikserdamise või taigna segamise funktsioonidest, mille abil saab küpsetada ka kõige keerulisemaid küpsetisi. Sellised köögikombainid on saadaval väga erinevate funktsioonidega, mõnel on rohkem, teisel vähem erinevaid võimalusi. Kui sa tead, milliseid toitusid kingisaaja valmistab, saad valida sobiva köögikombaini.

Uued lauanõud mõnusateks õhtusöökideks kallite inimestega

Nõud kuluvad alati ära, seda eriti siis, kui kingi saajale meeldib külalisi võõrustada. Kas sa tead, milliseid nõusid ta soovib juurde? Mis on ideaalsest komplektist puudu? Kingituseks võid valida nii suuremad kui väiksemad komplektid, mis sisaldavad kas kõiki põhiesemeid nagu taldrikuid, kausse ja tasse või midagi, kust leiab kaunid valge veini pokaalid või hoopiski shampanja klaasid. Lisaks on variant kinkida ka serveerimisaluseid juustu, snäkkide, tordi või salati serveerimiseks. Siia juurde kuuluvad ka serveerimiseks mõeldud riistad nagu tordilabidad, salatilusikad ja juustunoad. Mõtle, mida ta sooviks saada!

Kvaliteetne pann või pott toidu valmistamiseks

Pannid ja potid on kõige peamised asjad, mida pea iga toidu valmistamise jaoks on vaja. Suurel kodukokkajal on tõenäoliselt kõige klassikalisemad potid ja pannid olemas, aga sa võid mõelda, kas talle meeldiks omada grillpanni, suurt wokpanni või hoopiski väikest kastruli kastmete valmistamiseks. Või on selleks hoopiski lõbusa kujuga pannkoogi küpsetamise pann või suur pott, kus valmistada mitmeks päevaks suppi. Uuri välja, mida ta soovib saada ja üllata toreda kingitusega! Jälgia ka, kas mõni kliendileht pakub sooduspakkumisi või soodushindasid.