Muutlikud ajad väärtustavad kindlat ja ausat töökohta

Meisterlik veokijuht on väärtus, räägib transpordiettevõtte StoneWolf tegevjuht ja autoettevõtete liidu juhatuse liige Andrus Laul. Töötajat väärtustav ettevõte võtab rooli autojuhi Lääne-Virumaal, mille konkurss parajasti käib.

Andrus on transpordiettevõtet StoneWolf ja AloneWolf vedanud üle viieteist aasta ning on autojuhtide sõnul just seda tüüpi tegevjuht, kes mitte ei räägi, vaid ise käed külge paneb. Ta teab hästi, et ehituskvaliteedi oluline osa on õigeaegselt ning kvaliteetselt objektile tarnitud materjal, mille tagab meisterlik veokijuht.

Töökoha valiku juures on järjest olulisem tööandja usaldusväärsus, mis tagab töötaja ja tema pere kindlustatuse. Töö- ja puhkeaeg peab olema paigas, puhkus tasustatud, haigekassa ja tervisekindlustus korras ning võimalus vajadusel kodulaenu võtta – need on argumendid, mis on saanud iga töö valiku puhul oluliseks. „Koroonaviirusest tingitud muutlikud ajad meie ümber väärtustavad kindlat ja ausat töökohta. See annab kindluse ja kindlustatuse töötajale endale kui tema perele,“ lisas Andrus.

StoneWolfi uus masinapark on detailideni läbi mõeldud ja veoautosid juhivad oma ala meistrid. “Täna oleme valmis tõstukiga auto peale pakkuma tööd juhile, kes soovib töötada just Lääne-Virumaal, tööajaga esmaspäevast reedeni,” räägib Andrus, kes ootab Lääne-Virumaa autojuhtide ühendusevõttu ja on omalt poolt valmis tööst ja ettevõttest lähemalt rääkima oma otsenumbril +372 53 400 065. Juurde saab uurida kodulehelt stonewolf.ee.

StoneWolf on Eesti kapitalil põhinev transpordi- ja logistikaettevõte, mis rajati juba 2007. aastal ning tagab kaupade tarne Eesti siseselt. StoneWolf juurde kuulub ka Soome ja Rootsi vahel tegutsev logistikaettevõte AloneWolf, mis tagab rahvusvahelised kaubaveod.