Kuidas erinevate TV-teenuste hulgast endale sobivaim leida?

Teleteenuste turul käib justkui tihe võistlus, kus erinevad teenusepakkujad soovivad oma klientidele ainulaadset, mitmekülgset ja paeluvat meelelahutust pakkuda. Siit artiklist saad ülevaate Go3 ja Home3 teleteenustest, mis pakuvad muuhulgas sisu ja võimalusi, mida mujalt ei leia.  

Go3 televisioon

Võrreldes teiste teenusepakkujatega on Go3 televisioon Eesti turul ning Baltikumis olnud lühemat aega, kuid vaatamata sellele väga soojalt vastu võetud. Selle tõestuseks on asjaolu, et kogu Baltikumis nauditakse Go3 teleteenust juba enam kui 500 000 kodus! Go3 televisiooni kasutamise teeb eriti hõlpsaks see, et teenuse vaatamiseks ei ole vaja paigaldada eraldi seadmeid – vajad vaid väga head internetiühendust ning nutiseadet. Go3 on ideaalne valik, kui vajad telepilti enam kui ühte seadmesse, sest Go3 saad vaadata samal ajal kahest seadmest korraga. Kui vajad telepilti ka kolmandasse seadmesse, siis ka see võimalus olemas, kui soetad endale Go3 digiboksi. Go3-st leiad üle 50 telekanali otsepildis, originaalsarjad, eestikeelsete kommentaaridega spordiülekanded, reklaamivabalt parimad seriaalid nii meilt kui mujalt maailmast, Hollywoodi kassahitid ja põnevad dokumentaalid, mis on eestikeelsete subtiitritega ning lastesisu, mis on eestikeelse pealelugemisega. Selle aasta suvel jõudis Go3-e laialdane HBO sisu ja nüüd saad muuhulgas vaadata selliseid menukaid sarju nagu „Troonide mäng“, „Sopranod“ ja „Seks ja linn“. Lisaks pakub HBO dokumentaalfilme kuulsatest sportlastest nagu „Shaq“ ja „Tiger“ ning palju muud põnevat. Go3 kasutajad saavad nautida suurt valikut sisu discovery+ rahvusvaheliselt tuntud telekanalitelt ja sisu discovery+ ulatuslikust videoteegist. Lisaks HBO-le ning discovery+-ile leiab Go3-st Paramount+ vahendusel mitmeid Paramount filme, sealhulgas „Võimatu missiooni“ ja „Transformerite“ sarja filme. Samuti saab näha CBSi ja Showtime’i populaarseid sarju nagu „Halo“ ja populaarseid animatsioone nagu näiteks „Käpapatrull“.

Kellele sobib Go3 teleteenus?

Go3 on parim lahendus neile, kes hindavad ning soovivad nautida maailmatasemel meelelahutust ning elavad piirkonnas, kus on hea kiiruse ning kvaliteediga internet.

Kuidas ja kus saab Go3 teleteenust kasutada?

Go3 teleteenust saad kasutada just seal, kus parasjagu viibid – nutitelefonides ja tahvlites Go3 sisu vaatamiseks laadi alla Go3 äpp, süle- ja lauaarvutis saad Go3 teenust kasutada veebibrauseris. Kui soovid nutitelerist Go3 sisu vaadata, ava telerisse installeeritud Go3 äpp või laadi see telerisse oma teleri äppide keskkonnast. Kui Sul ei ole nutitelerit, saad Go3 teenust kasutada kas Go3 digiboksi või Google Chromecast seadme abil. Lisaks sellele, et saad Go3 sisu nautida üle interneti, saad omale meelepäraseid sarju ja saateid ka oma nutiseadmesse alla laadida ning seejärel vaadata ka ilma internetiühenduseta.

Teleteenuse pakkuja Home3

Home3 on satelliittelevisiooni pakkuja, mis tähendab seda, et telepilt jõuab Sinu koju satelliidi vahendusel. SAT-TV eeliseks on väga lai leviala, mis ei sõltu kaabli olemasolust ega mobiililevist ja seega jõuab telepilt ka kõige kaugemasse Eesti nurka. Satelliittelevisiooni kasutamiseks on vaja koju paigaldada satelliitantenn, kuid paigalduse pärast ei pea Sa muretsema, seda teevad kogenud Home3 tehnikud.

Kellele sobib Home3 teleteenus?

Home3 satelliittelevisioon on parim valik, kui elad piirkonnas, kuhu kaabeltelevisioon ei ulatu ja kus mobiililevile ei saa kindel olla.

Kuidas ja kus saab Home3 teleteenust kasutada?

Home3 teleteenust saad nautida oma kodus olevast telerist satelliitantenni ja digiboksi abil. Kui soovid telekanaleid, filme või sarju vaadata nutiseadmest, laadi alla Go3 äpp ning naudi oma lemmiksaateid mugavalt just seal, kus sa parasjagu viibid, sest olenevalt Home3 paketist saad ligipääsu teatud Go3 sisule, näiteks „Kodu“ paketis sisaldub Go3 „TV ja Filmid“ pakett. Home3-ga saad nautida teleteenust samal ajal nii telerist kui ka Go3 mobiiliäpist – kui Sina soovid vaadata uudiseid ning kaaslane filmi, siis saate mõlemad vaadata just seda, mida parasjagu soovite!

Milliseid telekanaleid pakuvad Home3 paketid?

Home3 teleteenuse valikus on kolm paketti: „Starter“, „Kodu“ ja „Kodu+“. Starter“ on mõeldud vähenõudlikule meelelahutusnautlejale, sisaldades valikut peamistest meelelahutuskanalitest – Eesti kanalid, filmikanali Viasat Kino, mitmeid uudiste-, laste-, teadus- ning loodussaadete kanalid. Soovi korral saab põhipaketile juurde tellida erinevaid lisakanaleid. Home3 Starter paketi kliendid saavad Go3 äpiga vaadata oma põhipaketi telekanaleid nutiseadmest. Home3 klientide ja filmisõprade lemmik „Kodu“ pakett pakub mitmekülgset vaatamist kogu perele. Kanalivalikusse kuuluvad populaarsed filmi- ja spordikanalid nagu Go3 Films, Viasat Kino Action, Go3 Sport 2 ning mitmed uudiste-, laste-, teadus- ja loodussaadete kanalid ja loomulikult populaarsed Eesti kanalid. Lisaks nimetatud telekanalitele sisaldub Home3 Kodu paketis Go3 „TV ja Filmid“ pakett. Neile, kes tahavad kõikvõimalike uudiste ning meelelahutusega kursis olla, soovitame Kodu+“ paketti. Tegemist on ühe suurima kanalite arvuga üle õhu leviva paketiga Eestis, mis sisaldab kõike, millest üks õige meelelahutusnautleja rõõmu võiks tunda. Enam ei pea muretsema, et õhtuks ei leia seda õiget kanalit, millega oma aega sisustada, sest lisaks Home3 Kodu+ paketis olevatele kanalitele saavad selle paketi kasutajad ligipääsu ka Go3 „Kõik Hinnas“ paketile, millega on võimalus vaadata discovery+ kanaleid! Seega võib Home3 teenuse osas öelda, et võttes ühe teenuse, saad tegelikult kaks, sest nagu öeldud, sisaldub kõikides Home3 pakettides ka teatav Go3 sisu ja seega saad nutiseadmetest nautida oma koju valitud teleteenust ka liikvel olles.

Uutele liitujatele on teleteenus koos piiramatu 4G internetiga aasta lõpuni kuutasuga alates 24,99 €. Anname hinnagarantii, et kuutasu ei muutu 24 kuu jooksul ja seega võid kahe aastaga säästa kuni 240 €. Täpsemad kampaaniatingimused leiad veebileheltwww.home3.ee, lisainfot Home3 ja Go3 teenuste kohta saadveebilehtedeltwww.home3.ee ja www.go3.tv, helistades 698 9000 või saates meile kirja aadressileinfo@home3.ee.