Kuidas jõuda rahuloluni?

Põhjakeskus

„Kiire, kiire, kiire,“ on meil kõigil mõttes ja selle kõrvalt unustame elamise kerguse. Igapäevaste toimetuste kõrval kipub meelest minema, et elu ei alga homme. Me kõik soovime oma elus tunda rohkem rahulolu. Tekkib küsimus, kuidas seda luua ja mis võimalused hetkel selleks olemas on?

Karin Palm

Meie võimalus rahulolu loomiseks on võtta igat päeva teadlikult, mitte vaadata kõrvalt, kuidas elu meist mööda ruttab. Teinekord tuleb selleks peatuda ning võtta aega hetkeolukorra teadvustamiseks. Kes olen mina ja mida siin teen? Kas ma olen rahul või ma saan midagi paremini teha, et oma elust rohkem rõõmu tunda?

Võime lugeda harivaid raamatuid või vaadata televiisorist inspireerivaid saateid, kuid tihti jäävad need teadmised siiski pinnapealseks ja reaalset muutust meie elus ei toimu. Oluline on meeles pidada: kõik vastused on meie endi sees – võta aega, et need üles leida.

Leidmaks uusi võimalusi, kuidas teadmisi oma elus ka praktikasse rakendada ja uut energiat lisada, toimus talvise enesesse süüvimise aja valguses Põhjakeskuses 10. veebruaril „Kohtumine hinge heaoluga“. Külastajatega kohtusid astroloogid, tervendajad, feng shui- ja reikimeistrid ning toimus palju huvitavat. Pakuti uusi teadmisi ja tutvustati tooteid, mis toetavad isiklikku arengut.

Laval vestlesid ja jagasid teadmisi tuntud Maalehe astroloog Taimi Uuesoo, Feng Shui meistrid Siret ja Janno Seeder ning mitmed teised. Tasuta personaalseid tervendusseansse viis läbi Kristallikoja ingliterapeut Liis Ugandi ja huvilistele pakkus isiklikke konsultatsioone astroloog Taimi Uuesoo. Topeltõnne Kristallide abilistega oli võimalik valmistada isiklikku arengut toetav poolvääriskividest käevõru, Aroomimaagia juhendamisel segasid huvilised endale meelepärase doTerra eeterlikest õlidest segu.

Põhjakeskuses oli sellel huvitaval pühapäeval imeline võimalus kuulata noori andekaid muusikuid – esines ansambel Vennad Priksid. Enamasti Jaan Eerik Priksi poolt loodud muusikapalasid esitasid Peeter Johannes fagotil, Ossi Rasmus tšellol ja Jaan Eerik harfil. Väänjärve talus, kust vennad pärit, valmistatakse ka maagilist lillevett, kristallilampe ja pille: harfe, väikekandleid, pentatoonilisi lüürasid jm.

10. veebruaril oli Põhjakeskuses suur rõõm näha kõiki, kes oma elus muudatusi teha soovivad ja huviga erinevatest valdkondadest esinejaid kuulasid. Juba sel pühapäeval toimub Põhjakeskuses taas meeldiv kohtumine – sel korral kaetakse pidulikult laud Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamiseks. Peolaua katavad heade eestimaiste hõrkude maitsetega Põhjakeskuse kauplused ja toitlustuskohad. Olete palutud peolauast osa saama!

 

Ansambel Vennad Priksid Põhjakeskuses esinemas.

Foto: Paul Priks