Möllumaa valmistub Rakveres uksi avama

mollumaa2

Lastel on tihtipeale ülearust energiat, mida oleks vaja välja rahmeldada. Viru Batuudid on võtnud nõuks neile selles appi tulla ning peatselt avatakse Rakveres Möllumaa.

 Tekst: Maris Marko

Viru Batuutide omanik Raivo Ridala on neil päevil usinasti ametis Tsentrumi keskuse teisel korrusel asuva suure ruumi lastele meelepäraseks muutmisega. 140 ruutmeetri suuruses saalis avatakse lähitulevikus Möllumaa, mis pakub müramis- ja hüppamisrõõmu kõigile lastele.

Raivo Ridala sõnul on Rakveresse batuudikeskuse rajamine ennekõike oma laste ja klientide idee ning surve. „Nemad annavad jõudu ja innustust,“ kiitis Ridala. Statsionaarset ja aastaringset hüppamisvõimalust pole Rakveres siiani olnud. Viru Batuudid käib lapsi lõbustamas spordikeskuses toimuvatel üritustel.

Nüüd siis on valmimas Möllumaa. „Siia tuppa tuleb kolm batuuti, õhuhoki, lauajalgpall, hüppepallid ja väiksemaid asju,“ kirjeldas Ridala plaane. „Meil pole kavas konkureerida Mesimummu mängutoaga, päris väikestele lastele, 1-2 aasta vanustele, me suurt midagi ei paku.“

Batuutidel hüppamisega saavad lapsed energiat välja elada, aga kindlasti parandab see ka nende füüsilist vormi, kehatunnetust ja koordinatsiooni.

Eeloleval nädalavahetusel plaanib Ridala testida Möllumaad oma poja sünnipäevaga. Sünnipäevadeks saab ruumi juba praegu tellida. Kui kõik läheb plaanipäraselt, saab alates 16. aprillist Möllumaad ka nii-öelda tunnipileti alusel külastada. Kindlalt ei julgenud Ridala veel lubada, testimine on ju veel tegemata.

Kui Möllumaa osutub menukaks, siis on seda võimalik laiendada. Tsentrumis ruumi on ning juurde annaks tuua veel uhkemaid batuute ning rajada eraldi peoruumid. Aga need on alles tulevikuvisioonid, mille teostumise otsustavad tegelikult lapsed. Tänaseks on Ridala sõnul reaalne huvi Möllumaa vastu juba suur. „Facebookis küsitakse, Tsentrumi poodidest on uuritud, inimesed on siin juba otsimas käinud,“ rõõmustas Ridala.

Lisainfot ja kontakte võib otsida kodulehelt www.virubatuudid.eu, Raivo Ridala sõnul saab Möllumaa peatselt ka päris oma kodulehe.

Raivo Ridala esitleb Piraadi nime kandvat batuuti. Foto: Maris Marko